A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Десять шкільних автобусів отримали освітні заклади Черкащини

Дата: 15.10.2020 14:19
Кількість переглядів: 108

Нові автобуси та ключі від них сьогодні урочисто передали десятьом загальноосвітнім навчальним закладам області. Ще чотири прибудуть в школи до кінця жовтня, відзначає очільник області Сергій Сергійчук. Це стало можливим завдяки підтримці уряду та співфінансуванню з бюджетів громад Черкащини.

Відео тут

– Школи Черкащини – з автомобільним поповненням, – відзначає голова ОДА.- В умовах децентралізації, в ході освітньої реформи та запровадження Нової української школи питання транспортування – один і важливих аспектів. Держава приділяє значну увагу організації якісного підвезення саме у сільській місцевості. Також продовжуємо реалізовувати обласну програму «Шкільний автобус». У вересні спрямували субвенцію з обласного семи місцевим бюджетам на придбання ще 8-ми автобусів. Дякую депутатам за підтримку! 

Наразі у сільській місцевості до місця навчання і додому підвозять 11,3 тис учнів та 1,8 тис педагогічних працівників. Підвезення організовано 220 шкільними автобусами та 51 орендованим (найманим) транспортними засобами.

Забезпечення шкіл новими автобусами дасть можливість розвантажити маршрути, відмовитися від орендованих транспортних засобів та оновити існуючий автопарк. На сьогодні довіз організовують до 182 шкіл. На маршрутах 220 автобусів та 51 орендовані транспортні засоби. 

– Як відзначили сьогодні представники громад, покращення умов транспортування залежить і від якості доріг, якими їхатимуть новенькі автобуси, – підсумовує Сергій Сергійчук. – А для дорожньої сфери  2020-ий став знаковим. 

Нині автобуси вже поїхали до навчальних закладів. Зокрема у Цибулівську опорну школу на Монастирищині, Моринський ліцей з дошкільною групою імені Героя Радянського Союзу А.П. Харковця на Корсунщині, Балаклеївський ліцей імені Євгенії Гуглі, Чижівську загальноосвітню школу, Вергунівську школу Червонослобідської сільської ради, Боровицьку школу Сагунівської сільської ради, Христинівський ліцей, Чорнобаївську школу, Драбівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Набутівської сільської ради Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької ОТГ.

                                                                                                                                                        За інформацією пресслужби Черкаської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора