Вітання голови Канівської районної державної адміністрації з 25-річним ювілеєм від дня створення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району

Дата: 16.10.2020 14:39

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ

ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КАНІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Щиросердечно вітаю вас з 25-річним ювілеєм від дня створення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району.

Добро, милосердя, піклування… Ми часто чуємо ці слова. Якщо вдуматись, то можна сказати, що вони означають безцінні риси характеру, стан душі, індивідуальний підхід до людей, які потребують допомоги.

Доброта, чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в миті смутку – це в характері працівників територіального центру.

Щиро дякую за ваш неоціненний труд, за ваш внесок у виконання завдань вашої служби, за вашу силу волі, людяність, добро і милосердя. Хай Бог посилає вам міцне здоров’я, терпіння і впевненість у завтрашньому дні!

Є цінності великі і малі. Багатий той, хто вміє віддавати!

Зі святом, друзі!

З повагою

Голова Канівської райдержадміністрації                                    Юрій РОЗЕ