Командне поповнення: В очільника області – нова заступниця

Дата: 21.10.2020 16:33

Щойно Кабінет Міністрів погодив призначення на посаду заступниці голови Черкаської ОДА Ларису Кошову. Про це інформує у своєму телеграм-каналі очільник області Сергій Сергійчук.

– Переконаний, черкащани добре знають Ларису Миколаївну як кваліфікованого медика та ефективного менеджера, – відзначає він. – Рік вона очолювала одну із найважливіших сфер – медицину області. У складний період коронавірусної пандемії пані Лариса довела, що впорається із будь-якими викликами. Тому вітаю із призначенням, попереду маємо реалізувати багато планів, зокрема і в сфері охорони здоров’я Черкащини. Лариса Миколаївна куруватиме медичну, освітню галузі та сферу соціального захисту населення.

Новопризначеній заступниці він побажав витримки, стресостійкості та висловив сподівання на командну роботу та результат.

За інформацією Черкаської ОДА