+161 новий випадок COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 23 жовтня

Дата: 23.10.2020 13:29

+161 новий випадок COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 23 жовтня.Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

За останню добу подолали хворобу 175 жителів Черкащини. Одужали 6349 осіб за весь час пандемії.

Черкащина втратила 78 осіб від COVID-19. Лише за останню добу – один летальний випадок. Від хвороби померла 71-річна жінка з Лисянського району. Вона мала тяжкі супутні захворювання серця та лейкемію.

Вчора також зафіксували летальні випадки. Від COVID-19 померли троє чоловіків. Це 70-річний житель Жашкова з хронічним обструктивним захворюванням легень, 68-річний городищанин з геморагічним інсультом та 46-річний мешканець Золотоніського району з хронічною хворобою нирок. Щирі співчуття рідним та близьким!

В області 17 закладів визначені для прийому хворих на COVID-19, в яких розгорнуто 602 ліжка. Ліжка у закладах охорони здоров’я першої хвилі заповнені на 59,9%.

Отримують лікування 1277 осіб з лабораторно підтвердженими COVID-19, них на стаціонарному лікуванні 345 осіб.

Обласний лабораторний центр провів за останню добу 1139 ПЛР-дослідження. Коронавірус підтвердили:

20 - м. Черкаси, 21 - м.Сміла, 17 - м.Канів, 4 - м.Умань, 2 - м.Золотоноша, 1 - Городищенського р-ну, 1 - Драбівського, 8 - Жашківського р-ну, 2 - Звенигородського, 1 - Золотоніського, 5 - Канівського, 5 - Катеринопільського, 22 - Корсунь-Шевченківського, 10 - Лисянського, 11 - Монастерищенського, 1 - Смілянського, 4 - Черкаського, 17 – Чигиринського та 7 – Шполянського.

Із 26 жовтня у містах Золотоноша, Канів, Сміла та у Монастирищенському і Смілянському районах почне діяти “червона” карантинна зона.

Відповідне рішення ухвалили щойно на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Будьте обережними! Бережіть себе та своїх близьких, дотримуйтеся карантинних правил, носіть маски належним чином!