Дата: 26.10.2020 15:40

+113 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 26 жовтня. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

За останню добу обласний лабораторний центр провів 959 ПЛР-дослідження. Коронавірус підтвердили у 29 жителів Черкас, 10 – м. Ватутіне, 13 - Городищенського р-ну, 16 – Звенигородського; 11 - Маньківського, 2 - Монастирищенського, 32 – Черкаського.

За останню добу подолали хворобу 50 жителів Черкащини. Одужали 6826 осіб за весь час пандемії.

Черкащина втратила 79 осіб від COVID-19.

***

В області 16 закладів визначені для надання допомоги хворим на COVID-19. Чекаємо підписання договору із НСЗУ Монастирищенською районною лікарнею. А також очікуємо погодження на відкриття для ковідних пацієнтів Уманської ЦРЛ та для діток Черкаську дитячу міську лікарню.

Щодо забезпечення киснем

На стаціонарному лікуванні перебувають 347 осіб. Це ті пацієнти, в яких є ускладнення і які, імовірно, потребуватимуть кисневих концентраторів.

На сьогодні 602 ліжка, тобто 62,3 % ліжкового фонду, забезпечені кисневою підтримкою! Із них маємо 147 кисневих концентраторів та 228 виводів підведеного кисню.

У найближчі дні додатково закупимо 158 концентраторів та проведемо ще 62 виводи централізованої подачі кисню. Це дозволить підвищити забезпеченість ліжкомісць киснем до 98,8%. На це Уряд спрямував Черкащині 17 млн грн.

Спілкувався із лікарями Черкащини. Наші медики працюють понаднормово. Найкраще, що ми можемо зробити, - це дотримуватися протиепідемічних правил: маски, дистанція, дезінфекція. Поважайте працю інших - бережіть себе!