У Каневі вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні

Дата: 28.10.2020 11:06

28 жовтня з нагоди 76-ї річниці вигнання з України нацистських загарбників відбулося покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави.

Спільно з представниками міської влади, керівниками установ та організацій вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні також представники районної влади – голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ та голова районної ради Микола ЗОЦЬ.

– Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. Низько вклоняюся всім ветеранам, учасникам Другої світової за те, що не дали розтоптати і поставити на коліна Україну, – зазначив голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ.

Довідка

В Україні щороку 28 жовтня відзначають День визволення України від нацистських загарбників.

Цього дня у 1944 році було остаточно вигнано війська нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.