A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація

МОЗ розробило механізм формування медбригад на контрактній основі задля боротьби з COVID-19

Дата: 02.11.2020 09:31
Кількість переглядів: 154

МОЗ розробило механізм формування медбригад на контрактній основі задля  боротьби з COVID-19 – новини на УНН | 30 жовтня 2020, 17:29МОЗ розробило механізм оперативного залучення медпрацівників на контрактній основі до команд закладів охорони здоров'я, де лікують пацієнтів з COVID-19. Йдеться про медиків, які виявлять добровільне бажання підписати відповідний контракт. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я — Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Такий контракт передбачаме відрядження до закладів охорони здоров’я, зокрема й на території інших адміністративно-територіальних одиниць, де спостерігається погіршення епідемічної ситуації. Його важливою умовою є те, що за медичним працівником зберігається основне місце роботи разом із середньою заробітною платою. Тобто, основний трудовий стаж не переривається», — зазначив заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За словами заступника Міністра, особа, що дає згоду на підписання контракту, користується правом отримання 300% середньої заробітної плати при роботі з хворими на COVID-19.

За посиланням медичні працівники, які виявлять добровільне бажання взяти участь у протидії поширенню коронавірусної інфекції, можуть залишити свої контакти для зворотного зв’язку з метою формування медичних бригад.

                                                                                                                                                                                        За інформацією МОЗУ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора