+117 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу

Дата: 02.11.2020 14:12

+117 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

Подолали хворобу ще 113 жителів області. На жаль, маємо ще 3 летальних випадки: померла 78-річна жителька Шполи, 78-річна жінка та 77-річний чоловік. Обоє – жителі Канева. COVID-19 особливо небезпечний для старших людей, МОЗ закликає без потреби не відвідувати місць скупчення людей!

В області вже 18 закладів визначені для надання допомоги хворим на COVID-19. Всього розгорнули 871 ліжко. Отримують лікування 1051 особа, з них на стаціонарному - 344 особи.

В Україні спостерігається стрімке зростання кількості хворих на COVID-19. Сьогодні запрацював контакт-центр МОЗу із протидії поширенню коронавірусної інфекції. Дзвоніть безкоштовно 0-800-60-20-19. Контакт-центр працює цілодобово!

Ми розгортаємо ліжка, забезпечуємо заклади киснем та всім необхідним обладнанням. Але ми не в силах "клонувати" лікарів. Медики закликають носити маски, тримати дистанцію, - це найкраща допомога лікарям і захист для нас самих!