Вітання голови районної державної адміністрації з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 02.11.2020 15:58

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери | Закарпатська обласна  державна адміністрація

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Канівщини!

Щиросердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту українців.

Ваше самовіддане служіння обраній справі, доброта, милосердя, чуйність та щедрість душі винагороджуються вдячністю й повагою мільйонів українців, яким Ви несете розраду, тепло, допомагаєте долати життєві труднощі і негаразди, вселяєте у серця віру й надію, впевненість у завтрашньому дні.

Шановні працівники соціальної сфери! Бажаю Вам міцного здоров’я, витримки у нелегкій роботі, поваги та вдячності, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності. Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служить людям, а свято буде черговим нагадуванням для кожного українця про Вашу причетність до великої справи соціального захисту людини.

Зі святом!

З повагою

Голова Канівської райдержадміністрації                                    Юрій РОЗЕ