Проведено оперативну нараду

Дата: 04.11.2020 11:01

Сьогодні, 4 листопада, під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ відбулася оперативна нарада за участю заступника голови районної державної адміністрації Анатолія ДУРИЦЬКОГО, керівника апарату районної державної адміністрації Галини МОСКАЛЕНКО, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ та організацій.

У ході наради заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами. Озвучено актуальні питання життя району, які стосувались соціальної сфери, захисту дітей та медицини.

Наразі м. Канів продовжує перебувати у «червоній» карантинній зоні. Тому широко про поточну ситуацію у Канівському районі та м. Канів щодо коронавірусу COVID-19 поінформували директор КНП «Канівський ЦПМС» Наталія ГОРЬОВА та головний лікар НКП «Канівська центральна районна лікарня» Віра ШАПОШНИК.

Так, за попередню добу на COVID-19 захворіло 17 осіб (3 дитини), з яких:

м. Канів – 9 осіб;

с. Степанці – 5 осіб;

с. Грищинці – 1 особа;

с. Бобриця – 1 особа;

с. Межиріч – 1 особа.

Станом на сьогодні на амбулаторному лікуванні перебуває 141 особа, з яких 9 дітей. Із пацієнтів, які перебували на самоізоляції, одужало за минулу добу – 20 осіб, госпіталізованих немає. Померлих, які перебували на амбулаторному лікуванні, немає. Взято мазків для дослідження методом ПЛР – 61.

Стаціонарно лікується 22 особи, 3 - у тяжкому стані.

За результатами наради було надано ряд рекомендацій та доручень.