Канівському районному відділу Управління ДСНС України у Черкаській області передано новий аварійно-рятувальний автомобіль

Дата: 06.11.2020 10:06

Сьогодні, 6 листопада, полковник служби цивільного захисту, перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Андрій ХИЖНЯК урочисто передав ключі від нового аварійно-рятувального автомобіля легкого типу підполковнику служби цивільного захисту, начальнику Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області Богдану ДИЧЕНКУ.

Передача відбулася в рамках реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Участь у заході також взяли голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ та Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС.

Автомобіль призначений для проведення першочергових рятувальних робіт і ліквідації наслідків ДТП, вартість – майже 3,5 млн грн.

– Для рятувальників, які працюють на місці ДТП, вкрай важливо вчасно забезпечити рятувальні роботи та надання постраждалим домедичної допомоги за допомогою сучасної професійної техніки. Новенький аварійно-рятувальний автомобіль легкого типу для ДСНС створений на базі Ford Ranger. Він обладнаний найсучаснішим обладнанням відповідно до всіх європейських стандартів. Розрахований до 5-х рятувальників і призначений для проведення першочергових рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, заходів з пошуку постраждалих і надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, – зазначив перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Андрій ХИЖНЯК.

Зокрема, автомобіль обладнаний гідравлічним рятувальним обладнанням, системою стабілізації транспортних засобів, автомобільною радіостанцією, первинними засобами пожежогасіння на основі води та піни, бензопилою, навігатором з вбудованим відеореєстратором, планшетом з офлайн програмою схем легкових машин для використання під час ДТП, електролебідкою, мобільною освітлювальною установкою, комплектом дискової та шабельної пилок, а також комплектом пневматичних підйомних подушок.