Про залишки невикористаних коштів пільг та субсидій в Ощадбанку

Дата: 16.11.2020 15:35

Управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації повідомляє, що Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 (зі змінами) (далі – Порядок), та Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) (далі – Положення), визначено порядок виплати громадянам зекономлених коштів пільг та житлових субсидій, які надавалися їм у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» протягом 2019/2020 років.

Відповідно до підпункту 5 пункту 110 Положення та абзацу дев’ятого пункту 9 Порядку залишки коштів, що обліковувалися на рахунку Мінсоцполітики, відкритому в АТ «Ощадбанк», для виплати пільг/житлової субсидії за обліковими записами пільговиків/отримувачів житлової субсидії станом на 01.06.2020, і за якими не було звернень пільговиків/отримувачів житлової субсидії щодо їх виплати, припиняють обліковуватися АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків/отримувачів житлової субсидії та мають бути повернуті АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Реєстри таких пільговиків/одержувачів житлової субсидії разом з даними про їх облікові записи та накопичені суми коштів, що підлягають виплаті, направлено Управлінням соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації до виконавчих комітетів сільських рад об’єднаних територіальних громад для подальшої ідентифікації отримувачів та проведення серед них інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Враховуючи обмежувальні заходи, встановлені Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, громадянам, у яких є зекономлені кошти необхідно звернутися до банку АТ «Ощадбанк» для відкриття поточного рахунку для зарахування на них коштів.

Для уточнення наявності громадян у списку осіб, які мають зекономлені кошти та за консультацією звертатися до уповноважених представників ОТГ або за телефонами: 3-60-04, відділ грошових виплат і компенсацій, та 3-24-43 відділ персоніфіковано обліку пільгових категорій громадян УСЗН Канівської РДА.