Вітання голови районної державної адміністрації з Днем Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2020 10:58

Дорогі жителі Канівщини!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Гідність і свобода – це цінності, за які українці боролися протягом усіх віків і готові відстоювати тепер. Уроки боротьби за свободу і гідність доводять, що лише в єдності ми зможемо досягти виплеканої поколіннями мети – жити у вільній, демократичній, економічно і культурно багатій країні.

Хочу висловити велику вдячність тим, хто став на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

Від щирого серця бажаю усім нам міцного здоров’я, добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

Вічна слава Героям, які полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям слава!

Голова Канівської райдержадміністрації                     Юрій РОЗЕ