ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 24.11.2020 10:13

Канівська районна державна адміністрація повідомляє про те, що відповідно до законів України «Про стратегічну екологічну оцінку», «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 заплановані громадські слухання щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території в адміністративних межах Бобрицької об’єднаної територіальної  громади  для розміщення будівельної бази №2 Канівської ГАЕС».

Слухання проводяться з метою врахування зауважень і пропозицій громадськості щодо даного проекту ДПТ.

Громадські слухання відбудуться  11 грудня 2020 року, 10:00 год. в Будинку культури с. Пшеничники Канівського району Черкаської області.

Протиепідемічні заходи, відповідно до  постанови КМУ від 22 липня 2020 р. N 641 (із змінами і доповненнями), забезпечує організатор слухань.

Протиепідемічні заходи:

• усім учасникам проводиться температурний скринінг при вході;
  •  на вході організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60 % для ізопропілових спиртів та понад 70 % для етилового спирту;
  •  вологе прибирання приміщення з використанням миючих та дезінфекційних засобів перед початком заходу та після закінчення;
  • провітрювання приміщень протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям та кожні дві години;
  • дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра у середині приміщення;
  • перебування усіх без виключення у в захисних масках;
  • збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією.