A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація

На Черкащині – висока інтенсивність захворюваності на грип та ГРВІ

Дата: 01.12.2020 15:01
Кількість переглядів: 28

З початку епідсезону в області перехворіли на грип та ГРВІ понад 49 тисяч осіб. З них 1451 особу – госпіталізували. Лише за останній тиждень захворіли 7086 осіб. Дотримуватися основних карантинних правил та зробити щеплення від грипу закликала жителів області головна санітарна лікарка Черкащини Людмила Кравченко.

З числа захворілих – 1991 дитина віком до 17 років. Втім найчастіше хворіють на вірусні хвороби діти віком 5-14 років. Госпіталізували 184 осіб. Найбільше госпіталізованих віком 30-64 роки.

– За останній тиждень щепилися проти грипу 267 осіб, зокрема з групи епідемічного ризику 64 особи та 41 працівник мед закладів, – розповіла Людмила Кравченко. – Враховуючи погіршення епідемічної ситуації з COVID-19 та гострих респіраторних захворювань, наголошую вкотре, що дотримання основних карантинних заходів є основною профілактикою інфекційних захворювань. Бережіть себе та своїх рідних!

Вона додала, що нині на Черкащині, як і на Херсонщині, інтенсивних показник захворюваності перевищив епідемічний поріг на 38,9% та 30,8% відповідно. Це свідчить про високий рівень інтенсивності захворюваності. Водночас головна санітарна лікарка області закликала доросле населення не нехтувати щепленнями від інших інфекційних хвороб таких як дифтерія, кір чи паротит.

Відео тут

                                                                                                                                                                          За інформацією Черкаської ОДА 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора