Проведена розширена нарада

Дата: 16.12.2020 12:12

Сьогодні 16.12.2020 була проведена розширена нарада у голови Канівської районної державної адміністрації Юрія Розе.

Заслуханий звіт завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Віталія Скочка про проведені громадські слухання, які відбулися 11.12.2020 в с. Пшеничники Бобрицької сільської ради, де були  розглянуті питання закріплення двох  земельних ділянок для користування ПрАТ « Укргідроенерго» з метою наповнення місцевого бюджету.

Громадські слухання були проведені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 № 555 « Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та положення Бобрицької сільскої ради « Про громадські слухання» , затвердженого рішенням Бобрицької сільскої ради.

При проведенні громадських слухань були застосовані всі протиепідемічні заходи відповідно до ПКМУ від 22 липня 2020 № 641 « Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»: присутнісь у залі не більше 20 осіб, застосування антисепничних засобів, наявність масок та перчаток). Всім бажаючим висловити свою думку була надана така можливість. Були прийняті відповідні резолюції щодо погодження наданих проектів та рекомендації щодо затвердження Канівською райдержадміністрацією.

На нараді розглянуто стан справ в Центральній районної лікарні Канівської районної ради по захворюваності на  Covid -19 та проблемні питання щодо ходу будівельних робіт приймального відділення та забезпечення альтернативними джерелами енергопостачання відділень.

В ході наради висвітлено питання наповнення бюджетів. Доповідач:заступник начальника фінансового управління Світлана Кізко.

Підняте питання  про хід реформування ЦНАПу Канівського району.

По проблемним питанням були надані головою райдержадміністрації доручення керівникам структурних підрозділів.