ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 24.12.2020 09:02

Оголошення про проведення фестивалю | Девладівська сільська рада

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Згідно з Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 та положенням Бобрицької сільської ради «Про громадські слухання», затвердженого рішенням Бобрицької сільської ради № 3-24 від 20.02.2019р. в с. Пшеничники Бобрицької сільської ради 11 грудня 2020 року були проведені громадські слухання щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території в адміністративних межах Бобрицької сільської об’єднаної територіальної громади (Бобрицької сільської ради) для розміщення будівельної бази № 2 Канівської ГАЕС».

Під час проведення громадських слухань більшістю голосів було погоджено проект «Детальний план території в адміністративних межах Бобрицької сільської об’єднаної територіальної громади (Бобрицької сільської ради) для розміщення будівельної бази № 2 Канівської ГАЕС» та надано пропозицію щодо затвердження проекту у встановленому порядку.

Додатки:

Додаток 1: Довідка про громадське обговорення та консультації з органами виконавчої влади до проекту «Детальний план території в адміністративних межах Бобрицької сільської об’єднаної територіальної громади (Бобрицької сільської ради) для розміщення будівельної бази № 2 Канівської ГАЕС» та розділу «Охорона навколишнього природного середовища»;

Додаток 2: Протокол громадських слухань на тему: «Детальний план території в адміністративних межах Бобрицької сільської об’єднаної територіальної громади (Бобрицької сільської ради) для розміщення будівельної бази № 2 Канівської ГАЕС»;

Додаток 3: Пояснююча записка ДПТ База № 2 із внесеними доповненнями;

Додаток 4: ДПТ База №2 ситуаційний план;

Додаток 5: ДПТ База №2 опорний план;

Додаток 6: ДПТ База №2 проектний план.

З відеозвітом проведення громадськихслухань можна ознайомитися у секторі містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту Канівської РДА за адресою: м.Канів, вул. Героїв Небесної Сотні, 36.