В Канівському районі стартували поточні середні ремонти доріг місцевого значення

Переглядів: 369

У вівторок, 19 червня, очільник Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест прибув до Литвинця, де на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення (Р-09) (окремими ділянками) розпочалися роботи з поточного середнього ремонту.

Роботи із поточного середнього ремонту, на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області», проводить підрядна організація ТОВ «Євробуд-Індустрія», яка вже до кінця цього тижня планує завершити роботи в Литвинці.

Наразі вже проведені підготовчі роботи для відновлення дорожнього покриття, ліквідація вибоїн щебеневого та асфальтобетонного покриття. Ведуться роботи з влаштування вирівнювального шару із асфальтобетонної суміші.

Ремонтні роботи здійснюються на умовах співфінансування з районного бюджету та залученню коштів Державного дорожнього фонду, який розпочав свою діяльність з 01 січня 2018 року.

Канівська РДА