Очільник району відвідав Степанецьку школу

Переглядів: 240

Після відвідин Бобрицького, Литвинецького, Яблунівського та Козарівського ЗНЗ минулого четверга, цього тижня голова Канівської райдержадміністрації Д.Шелест продовжив передачу електричних побутових приладів для освітніх закладів району.

Так, у понеділок 23 жовтня, очільник прибув до Степанецької школи, якій передав водонагрівач (бойлер), та спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА А.Бабенко поспілкувався з директором закладу С.І. Яременком і оглянув навчальні кабінети.

Нині, в Степанецькій спеціалізованій школі поступово впроваджується проект «Інноваційна школа». Нагадаємо, наприкінці минулого року, Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, стала однією з 29-ти шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини». Метою Програми є створення умов (організаційних, науково-методичних, кадрових, матеріально-технічних) для перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, оптимізації процесу впровадження інновацій в освітній процес з урахуванням сучасних світових тенденцій, підвищення ефективності та якості регіональної системи освіти.

Тож, з метою реалізації Програми, для придбання навчального обладнання для навчальних кабінетів Степанецької школи, було виділено понад 500 тис грн., з них 300 тис грн. перенаправлено в Державний фонд регіонального розвитку для придбання обладнання для кабінетів біології, хімії, фізики. Також, на проведення капітального ремонту приміщення навчального закладу, 500 тис грн. було виділено з районного бюджету.

На даний час, в Степанецькій школі встановлено інтерактивний мультимедійний тир та мультимедійне обладнання для кабінету математики, проведена поставка освітнього набору робототехніки Lego, завезене обладнання для кабінетів біології та хімії. Крім того, невдовзі має завершитись капітальний ремонт 6-ти навчальних кабінетів школи, тендер на проведення якого через систему ProZorro відбувся в серпні поточного року.

Канівська РДА