Відбулося відкриття ще одного оновленого ФАПу

Переглядів: 175

В Канівському районі продовжується реалізація заходів спрямованих на підвищення якості та доступності медичних послуг, а саме, належного та ефективного функціонування закладів первинної медико-санітарної допомоги.

Так, для забезпечення надання відповідних медичних послуг мешканцям району, зокрема, села Литвинець, спільними зусиллями районної влади, керівництва комунального закладу «Канівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та сільської ради, допомозі представників депутатського корпусу Канівської районної ради, вдалося відремонтувати місцевий фельдшерсько-акушерський пункт.

На проведення ремонтних робіт, було спрямовано понад 170 тис грн. з районного бюджету. Крім того, через електронну систему ProZorro закуплені лікарські засоби та вироби медичного призначення, а також дрова та вугілля.

Урочисте відкриття оновленого ФАПу, за участі голови Канівської райдержадміністрації Д.Шелеста, депутата Канівської районної ради В.Тертичного, головного лікаря КЗ «Канівський ЦПМСД» В.Андрон, голови Литвинецької сільської ради Г.Погрібної, медичних працівників та гостей заходу, відбулося у понеділок, 23 жовтня.

Нагадаємо, нещодавно депутати райради підтримали рішення щодо придбання нового автомобіля «Нива Шевроле» для потреб КЗ «Канівський ЦПМСД» за кошти районного бюджету.

Завдяки високій прохідності, транспортний засіб дозволить лікарям відвідувати хворих вдома у віддалених та важкодоступних куточках району, надавати їм необхідну допомогу та, у разі потреби, транспортувати до лікувальних закладів.

Канівська РДА