Новини

Очільник області взяв участь у відкритті щорічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини»

Дата створення: 10:17 11.04.2019, Переглядів: 894

В Черкасах 9 квітня розпочала роботу щорічна виставка  «Інноваційний пошук освітян Черкащини». На відкриття завітали голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, начальник управління освіти в області Валерій Данилевський та освітянська громада з усієї області.

До уваги застрахованих осіб! Канівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області повідомляє

Дата створення: 12:51 29.03.2019, Переглядів: 1057

Відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України здійснюється оплата лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Характерні ознаки вибухонебезпечних предметів

Дата створення: 16:40 20.03.2019, Переглядів: 1150

«Я маю право голосу!»

Дата створення: 16:31 20.03.2019, Переглядів: 1137

З метою проведення чесних виборів Міністерство юстиції України у партнерстві з Центральною виборчою комісією в рамках проекту «Я маю право!» реалізовує правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу!» (далі – Кампанія) метою якої є – інформування населення про порядок проведення виборів Президента України, підвищення рівня правової обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; виборчих процедур.

Санкції проти Росії продовжуються не самі собою, – Президент про жорстку позицію України у відстоюванні відновлення суверенітету

Дата створення: 13:46 19.03.2019, Переглядів: 1153

«Не потрібно, щоб складалось враження, що санкції автоматично продовжуються самі собою. Санкції продовжуються, оскільки Україна здатна займати позицію консолідації суспільства і вимоги до Російської Федерації щодо відновлення нашого суверенітету», – сказав Президент Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Черкащан запрошують у табір «Вартові безпеки»

Дата створення: 13:36 19.03.2019, Переглядів: 1176

Міністерство молоді та спорту України у співпраці із Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, Департаментом Патрульної Поліції України планують у Донецькій області, орієнтовно у ІІ декаді липня 2019 року проведення Всеукраїнського табору, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Вартові безпеки» (далі – Табір). Зазначений захід проводиться з метою залучення населення до національно-патріотичного виховання, створення позитивного іміджу українського військовослужбовця, а саме патрульного поліцейського серед дітей і молоді, що сприятиме підготовці молоді до захисту незалежності та територіальної цілісності у складі державних органів і громадських формувань.

Відбудеться публічний звіт голови Канівської районної державної адміністрації

Дата створення: 12:31 18.03.2019, Переглядів: 1200

03 квітня 2019 року відбудеться публічний звіт голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста щодо підсумків соціально - економічного розвитку  району за 2018 рік.