Канівська Районна Державна Адміністрація
Канівський район, Черкаська область

Новини

ЗАВДЯКИ РІШУЧОСТІ ПОРОШЕНКА В УКРАЇНІ ВІДБУЛОСЯ СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ПОМІСНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ - ЕПІФАНІЙ

Дата створення: 12:15 17.12.2018, Переглядів: 404

Завдяки рішучості президента Петра Порошенка в Україні відбулося створення єдиної помісної православної церкви.

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!

Дата створення: 12:11 17.12.2018, Переглядів: 396

  Традиційно, у грудні українські крамниці наповнюються новорічною атрибутикою, зокрема піротехнічними виробами. Яскраві обгортки та передсвятковий настрій спонукають громадян купувати численні петарди, салюти та феєрверки. Проте трапляється так, що замість очікуваних веселощів, людина може отримати травми. Тож, з метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів, рятувальники ДСНС України нагадують елементарні правила безпечного їх використання: • купувати піротехнічні вироби необхідно тільки в спеціалізованих торгових місцях і вимагати у реалізаторів сертифікат якості; у жодному разі не купуйте петарди й феєрверки у місцях стихійного продажу;

Глава Уряду пропонує до 2020 року завершити об’єднання громад і розробити якісні стратегії розвитку регіонів

Дата створення: 13:51 07.12.2018, Переглядів: 530

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує до 2020 року завершити процес формування об’єднаних громад і перейти до етапу незмінності децентралізації та впровадження якісних стратегій розвитку регіонів, направлених на примноження передусім економічного потенціалу і підвищення стандартів життя людей. Про це Глава Уряду сказав, підбиваючи підсумки ІІІ Форуму об’єднаних громад, який проходив 5 грудня у Києві.

Регіональна політика стане ефективною, коли усі рівні місцевого самоврядування будуть спроможними її втілювати, – В’ячеслав Негода

Дата створення: 13:48 07.12.2018, Переглядів: 515

Щоб розпочати ефективний розвиток регіонів, втілювати нову сучасну регіональну політику, потрібно завершити перший етап децентралізації – створення спроможних громад та районів.

Стан перспективного розвитку Черкащини-2019-21. Олена Звягінцева про збереження довкілля

Дата створення: 13:47 07.12.2018, Переглядів: 518

Поліпшення гідрологічного та санітарного стану водних об’єктів, зменшення рівня забруднення та поліпшення екологічного стану атмосферного повітря, зменшення негативного впливу твердих побутових відходів, розвиток природно-заповідного фонду Черкащини, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття – ці та інші питання – у переліку пріоритетних для вирішення питань в районах, містах та громадах області. Про це сказала начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Олена Звягінцева на засіданні обласної ради регіонального розвитку, що днями відбулась у Черкасах.

ОТГ Черкащини розповіли про переваги кооперації

Дата створення: 13:46 07.12.2018, Переглядів: 546

Кооперація є запорукою економічної спроможності громад. Про переваги, які надає кооперація ОТГ, та успішні приклади уже реалізованих проектів розповів директор Департаменту регіонального розвитку Роман Карманнік під час засідання Ради регіонального розвитку.

Ефективна економія: на Черкащині продовжують програму з енергозбереження

Дата створення: 13:45 07.12.2018, Переглядів: 522

Упровадження заходів з енергоефективності задля скорочення споживання природного газу та використання альтернативних видів палива й «зеленої енергетики» є одним із перспективних напрямів у галузі ЖКГ. На цьому у ході засідання обласної Ради регіонального розвитку наголосив директор Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Демиденко.

Звернення начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлани Зінник до фізичних та юридичних осіб, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску

Дата створення: 16:43 05.12.2018, Переглядів: 547

Легалізація зарплати і трудових відносин є одним із основних джерел наповнення бюджету Пенсійного фонду України. Своєчасна виплата пенсії залежить в тому числі від сплати роботодавцями єдиного соціального внеску. Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник звертається до фізичних та юридичних осіб, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску, із проханням до кінця цього року повністю розрахуватися з боргами.

Запали свічку пам'яті за жертвами Голодомору

Дата створення: 08:19 21.11.2018, Переглядів: 746