Про забезпечення громадян доступним житлом

Дата створення: 10:55 30.11.2017, Переглядів: 158

Громадяни мають змогу долучитися до реалізації мехінізму надання державної підтримки для будівництва чи придбання доступного житла. Все це в межах прийнятого в березні цього року Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм». Він, зокрема, передбачає відповідні переваги і для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб і їхніх сімей – отримати державну підтримку, яка полягає у сплаті державою до 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла. Зауважимо, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» на фінансування програми до кінця року передбачено 30 млн грн.

Відбулося засідання координаційної ради Канівської районної державної адміністрації з розв’язання проблем, пов’язаних з наданням допомоги бездомним громадянам та особам, звільненим з місць позбавлення волі

Дата створення: 10:58 28.11.2017, Переглядів: 110

22 листопада 2017 року відбулося засідання координаційної ради Канівської районної державної адміністрації з розв’язання проблем, пов’язаних з наданням допомоги бездомним громадянам та особам, звільненим з місць позбавлення волі під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Жівотової Т.П. В засіданні взяли участь: начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації; завідувач Канівського РС УДМС України в Черкаській області; головний лікар Канівського центру первинної медико – санітарної медицини; директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; начальник служби у справах дітей райдержадміністрації; заступник директора - завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району.

Увага! Реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації

Дата створення: 08:27 28.11.2017, Переглядів: 103

Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі – Закон № 917-VIII) від 24.12.2015 № 917-VIII внесено зміни до статті 8 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», зокрема, доповнено статтю новою частиною, якою передбачено, що органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування не можуть виступати засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації.

"Шлюб за добу" вже в Каневі

Дата створення: 08:22 27.11.2017, Переглядів: 194

Розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 812-р «Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502», розширено перелік населених пунктів, де запроваджується реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, зокрема у містах Каневі, Смілі та селі Білозір’я Черкаського району Черкаської області.

Встановлення лічильників теплової енергії

Дата створення: 08:17 27.11.2017, Переглядів: 104

Останнім часом активізувався процес обладнання багатоквартирних будинків загальнобудинковими засобами обліку теплової енергії. При цьому установка таких теплолічильників. Спробуємо розібратися, чому така увага приділяється обладнанню багатоквартирних будинків теплолічильниками і наскільки воно відповідає інтересам споживачів теплової енергії.

МОЗ: Відповіді на запитання про медреформу

Дата створення: 15:01 23.11.2017, Переглядів: 197

У Міністерстві охорони здоров’я продовжують відповідати на питання щодо медичної реформи.

Пряма мова. Юрій Ткаченко про актуальне

Дата створення: 14:22 23.11.2017, Переглядів: 162