Новини

Важливо, щоб реформи в Україні демонстрували, що жертви Небесної Сотні були недарма, – зустріч Президента України з Президентом Європейської Ради

Дата створення: 15:57 19.02.2019, Переглядів: 418

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, який розпочав робочий візит до України, наголосив на важливості цього візиту в ці знакові дні для нашої країни.

Субсидії пенсіонерам виплачуватиме Пенсійний фонд

Дата створення: 15:56 19.02.2019, Переглядів: 426

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник інформує, що з 1 березня 2019 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», виплату житлових субсидій у готівковій формі особам, які отримують пенсію, здійснюватиме Пенсійний фонд України. Про це інформують у секторі організаційно-інформаційної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

МОЗ: Вакцини та життєво важливі ліки відправлено в регіони

Дата створення: 15:55 19.02.2019, Переглядів: 432

Завдяки розблокуванню роботи Міністерства охорони здоров’я України вже підписано накази щодо розподілу вакцин проти поліомієліту, кору, паротиту і краснухи – найближчим часом вони будуть доставлені в медзаклади. Також в регіони відправляються ліки за більш ніж 10 напрямами державних закупівель. Серед них – препарати для дітей і дорослих онкохворих, пацієнтів, що хворіють на гепатити, мукополісахаридоз, гемофілію, серцево-судинні захворювання.

МОН: ще 1 млрд грн для Нової української школи

Дата створення: 15:51 19.02.2019, Переглядів: 424

Цьогоріч передбачено ще 1 млрд гривень на оснащення класів НУШ. Також понад 265 млн грн виділено на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть учнів. Такі інвестиції стали можливими завдяки підтримці уряду та парламенту, які заклали та підтримали виділення цих коштів у бюджеті 2019 року. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Пакет «Азовських санкцій» обговорено і затверджено, – Глава держави

Дата створення: 15:50 19.02.2019, Переглядів: 414

Пакет так званих «Азовських санкцій» щодо Росії за її агресію проти українських військовослужбовців та захоплення у полон українських моряків і кількох кораблів в цілому обговорено і затверджено. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час спілкування з журналістами, підбиваючи підсумки першого дня робочого візиту до Мюнхена, де він візьме участь у щорічній безпековій конференції.

В Каневі проведено Чемпіонат області серед дівчат 2005-2006 р.н.

Дата створення: 15:48 19.02.2019, Переглядів: 411

«Головне, щоб люди були креативними, слідували сучасним тенденціям та використовували в роботі нові он-лайн-сервіси», - відзначив в. о. Голови ДСЗУ Валерій Ярошенко під час перебування на землі Тараса та Богдана

Дата створення: 15:37 18.02.2019, Переглядів: 428

Після відвідування з робочим візитом Золотоніщини, в. о. Голови Державної  служби зайнятості Валерій Ярошенко продовжив роботу в регіоні і ознайомився з діяльністю фахівців Черкаського міського центру зайнятості. Директор міського центру зайнятості Оксана Щербак презентувала діяльність закладу, розповіла про напрямки взаємодії з місцевими роботодавцями задля  створення нових робочих місць та сприяння зайнятості населення. Окрему увагу вона звернула на злагоджені дії фахівців центру щодо ефективності підбору роботи клієнтам служби зайнятості саме в пошуковий період.

З робочим візитом на Черкащині перебуває в. о. Голови Державної служби зайнятості (ЦА) Валерій Ярошенко

Дата створення: 15:35 18.02.2019, Переглядів: 429

13.02.2019 з робочим візитом відвідав Черкащину виконувач обов’язків Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

Важливо! Правила безпеки в кіберпросторі

Дата створення: 11:29 12.02.2019, Переглядів: 518