Новини

Керівників на місцях закликають сприяти військовим комісаріатам у проведенні призовної кампанії

Дата створення: 15:47 19.11.2018, Переглядів: 743

Перебіг призовної кампанії на строкову військову службу обговорили в обласній адміністрації. Тут провели селекторну нараду з керівниками та представниками міст, районів і громад Черкащини. Головували перший заступник очільника області Віталій Коваль та обласний військовий комісар Євген Курбет.

Пряма мова. Сергій Овчаренко про кампанію з вибору лікаря на Черкащині

Дата створення: 15:45 19.11.2018, Переглядів: 748

– Національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» триває на Черкащині. Нині вже понад 56 % жителів області обрали свого лікаря. А це – понад 684 тисячі черкащан.

Пряма мова. Костянтин Омаргалієв про ремонти місцевих доріг

Дата створення: 15:40 19.11.2018, Переглядів: 739

– В області тривають ремонтні роботи на дорогах місцевого значення. Нині маємо вже майже 90 тис. м2  зробленого ямкового ремонту та понад 640 тис. м2відновленого дорожнього покриття. Вартість цих робіт сягає близько 314 млн грн. У цілому ж поточний середній та дрібний ремонти організовано більш ніж на півтори сотні дорожніх об’єктах, з яких ввели в експлуатацію 35.

Семінар для підприємців "Як проходити перевірки без штрафів?"

Дата створення: 14:49 19.11.2018, Переглядів: 738

Шановні роботодавці, бухгалтери та кадровики!

Децентралізація консолідує і зшиває країну через об’єднання громад, – Зубко

Дата створення: 09:40 15.11.2018, Переглядів: 788

Сьогодні Україні необхідна консолідація заради розвитку. Саме вона має показати конкретні результати для кожного українця, який веде дитину до дитячого садочка, школи або звертається за медичними або адміністративними послугами. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.