Канівська Районна Державна Адміністрація
Канівський район, Черкаська область

Новини

ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, ЯКІ МІСТЯТЬСЯ В АКТОВИХ ЗАПИСАХ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

Дата створення: 11:47 14.11.2017, Переглядів: 212

Законом України від 6 липня 2010 року Україна ратифікувала Конвенцію Ради Європи про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних та Додатковий протокол до неї. Цим самим Україна взяла на себе зобов’язання забезпечити дотримання прав і свобод людини, зокрема, права на недоторканність приватного життя, передбаченого ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та які  гарантовані ст. 32 Конституції України.

ГРАНТуємо зміни

Дата створення: 11:44 14.11.2017, Переглядів: 249

Третій рік поспіль Департамент регіонального розвитку, Департамент культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА та активні громадські організацій та установи Черкаської області об’єднують зусилля, щоб обмінятися досвідом, презентувати свою роботу та запалити інших на творення проектів. Цьогоріч темою форуму є “Партнерство заради змін”. Під час заходу присутні дізнаються про успішні кейси, як, об’єднавшись із владою, бізнесом чи іншими громадськими організаціями та ініціативами, створювати масштабні та круті проекти. Також, організатори запрошують до участі представників інших областей та спікерів національного масштабу. Програма заходу запланована на весь день: упродовж форуму учасники можуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у практичних тематичних сесіях. Найменші ж учасники зможуть розважатися у дитячій кімнаті, яка працюватиме упродовж всього форуму. Зацікавилися? Реєструйтеся для участі за посиланням https://goo.gl/fUkba2. Якщо ж Ви хочете презентувати діяльність/проекти вашої громадської організації чи ініціативи на Ярмарку заповніть цю форму: https://goo.gl/VBjSGFhttps://goo.gl/VBjSGF . Зареєструватись необхідно до 20 листопада 2017 року. Чекаємо Вас 23 листопада о 08.30 у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 17. Важливо! Для учасників із інших міст організатори можуть відшкодувати вартість проїзду. Зі всіма питаннями щодо участі в заході просимо звертатися: Даниленко Сергій - 063 995 74 34, danylenkosergii@gmail.com ; Гуськова Маргарита - 063 537 83 73, guskovamargarita@gmail.com

АНОНС IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

Дата створення: 11:43 14.11.2017, Переглядів: 234

23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості». Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено низку стимулів для залучення інвесторів. У результаті близько 800 млн євро інвестовано в українські проекти «чистої» енергетики. На Інтерактивній карті з енергоефективності та відновлюваної енергетики України “UAMAP” зібрано нові проекти на 1,2 млрд євро. Прийшов час розкрити на повну силу інвестиційний потенціал України у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.  Широке впровадження проектів у цих сферах означатиме для України не лише зменшення енергозалежності, а й економічне зростання, додаткові надходження у місцеві бюджети, створення нових робочих місць, збільшення зайнятості населення, і головне – підвищення добробуту українців! Консолідувати зусилля влади, бізнесу, інвесторів та експертів у цьому напрямі допоможе Міжнародний бізнес-форум. Акцент цьогорічного заходу – стимулювання реалізації «зелених» проектів в регіонах країни та підвищення ефективного споживання енергоресурсів в енергоємних секторах економіки.

Черкащан запрошують взяти участь у Міжнародному конкурсі «Перлина Fest»

Дата створення: 11:36 14.11.2017, Переглядів: 257

III Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» відбудеться 2 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації. Організатори заходу запрошують провідні дитячі культурні заклади Черкащини взяти участь у конкурсі.

Обласний керманич розповів про ситуацію на «Черкасиобленерго»

Дата створення: 10:50 14.11.2017, Переглядів: 460

Обласна влада тримає питання виплати зарплати працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» на постійному контролі. За ініціативи керівництва ОДА відбулась низка зустрічей задля його вирішення, зокрема у Фонді державного майна України та Кабінеті Міністрів України. Про це сказав очільник Черкащини на координаційній нараді в понеділок.

«Активний отримує більше ресурсів», – очільник області на регіональному форумі

Дата створення: 15:26 27.10.2017, Переглядів: 332

Власні доходи місцевих бюджетів зросли у два з половиною рази завдяки реформі децентралізації. Вона є однією з найрезультативніших. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на відкритті регіонального форуму «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад».

Погода

Дата створення: 16:50 26.10.2017, Переглядів: 223

Місяць жовтень – період золотої осені. У першій половині місяця ліс поступово забарвлюється у свою осінню жовто-багряну вроду. З другої половини жовтня листя починає опадати, заряджають дощі, а земля стає вологою і брудною – звідси і стародавня народна назва місяця – грязень. Ось і зараз вночі 26 жовтня на Канівщині розпочалась дощова пора, що триватиме до кінця місяця. До території нашої області наблизилися атмосферні фронти циклону з Північної Атлантики. У найближчі дві доби вони зумовлять періодичні дощі різної інтенсивності на позитивному фоні температур. Завтра температура повітря очікується вночі 1-6° тепла, вдень 5-10° тепла. Дощі та дещо підвищений температурний фон сприятливі для сходів та подальшого розвитку посіяних озимих сільгоспкультур.

Свіжі рейтинги: Порошенко майже удвічі випереджає Тимошенко

Дата створення: 14:35 25.10.2017, Переглядів: 285

Відразу дві впливові соціологічні компанії оприлюднили підсумки соцдосліджень електоральних настроїв громадян. Результати чомусь суттєво різняться між собою...

Пам’ятка для населення: вибухонебезпечні предмети

Дата створення: 09:45 24.10.2017, Переглядів: 327

До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву грунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у грунті. Це авіаційні бомби, артилерійські снаряди, інженерні та артилерійські (мінометні) міни, фугаси, гранати та патрони.

На Черкащині відбудеться масштабний форум, де навчатимуть громади залучати ресурси

Дата створення: 08:27 24.10.2017, Переглядів: 244

26 жовтня на Черкащині пройде регіональний форум «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад». Його організаторами є Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський центр розвитку місцевого самоврядування, що діє за підтримки Програми U-Lead з Європою.