Розпочалась кампанія з передплати журналу «Казна України»

Дата створення: 09:00 15.11.2018, Переглядів: 715

Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області повідомляє, що розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України» на I півріччя 2019 року. Передплата здійснюється через відділення УДППЗ «Укрпошта», передплатний індекс – 37620 в каталозі видань ДП «Преса”на 2019 рік.

Онлайн-профорієнтація – нова послуга від служби зайнятості

Дата створення: 08:57 15.11.2018, Переглядів: 713

Відтепер отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно у онлайн-форматі. Служба зайнятості запустила Платформу «Моя професія: консультаційна мережа». Всім бажаючим, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у онлайн-форматі. Тестування допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14-річного віку.

До уваги водіїв автотранспортних засобів!

Дата створення: 08:42 12.11.2018, Переглядів: 722

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018»: оголошено активну фазу

Дата створення: 14:51 07.11.2018, Переглядів: 711

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

За відсутності призначеної субсидії у платіжці, рекомендовано сплачувати суму обов’язкового платежу за вересень

Дата створення: 14:47 07.11.2018, Переглядів: 701

Управління соціального захисту населення відповідально справляються з оформленням житлових субсидій, опрацьовуючи в тиждень понад 100 тисяч заяв. Затримки в основному виникають через несвоєчасне подання місцевими органами інформації про склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті.

Мінсоцполітики: Отримувачі субсидій не відчують коливань ціни на газ

Дата створення: 14:46 07.11.2018, Переглядів: 541

Субсидія залежить від двох факторів – від розміру тарифу та від доходів громадян. Якщо доходи громадян не змінюються, а тариф зростає, то сума коштів, яку людина сплачує за опалення, не змінюється, а зростання тарифу компенсується збільшенням субсидії. Тобто сума, яку сплачує держава за людину, зростає у мірі зростання тарифів, а для людини залишається без змін, інформують у Мінсоцполітики.