Новини

Повноправне членство в ЄС та НАТО остаточно гарантує державну незалежність України, – Президент

Дата створення: 11:11 12.02.2019, Переглядів: 462

Президент Петро Порошенко переконаний, що повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО остаточно гарантуватиме державну незалежність, національну безпеку України, а також стане запорукою свободи і добробуту громадян. Про це Глава держави сказав під час виступу на Всеукраїнському громадському форумі «Відкритий діалог».

Тут важлива фінансова підтримка з місцевих бюджетів, – Руслан Чикало про оздоровлення чорнобильців

Дата створення: 11:10 12.02.2019, Переглядів: 456

Кошти, додатково виділені з місцевих бюджетів, дадуть змогу оздоровити значно більшу кількість громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. На цьому наголосив у ході колегії Департаменту соціального захисту населення ОДА керівник структури Руслан Чикало. За його словами, цьогоріч із державного бюджету нашій області передбачили на такі послуги 9,6 млн грн. Ця сума на 3,3 млн грн більша за торішню, однак це лише 65 % від потреби.

«Перелік напрацьований за принципом абсолютної прозорості», – Костянтин Омаргалієв про ремонт доріг місцевого значення

Дата створення: 11:08 12.02.2019, Переглядів: 445

В області сформували перелік місцевих доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч. Загалом він включає понад 200 об’єктів. Формували його за принципом прозорості й залучали до роботи над ним як посадовців місцевих адміністрацій, так і депутатів усіх рівнів, зазначив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

«Кожен підрядник нестиме відповідальність за проведену роботу», – Костянтин Омаргалієв про дорожні ремонти

Дата створення: 10:59 12.02.2019, Переглядів: 434

Виявлені недоліки у нещодавно відремонтованих дорогах на Черкащині виправлятимуть підрядники. Все – у межах гарантійного терміну. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.

Дорожні ремонти-2019: в області визначили пріоритетні об’єкти

Дата створення: 10:53 12.02.2019, Переглядів: 285

Більше 700 млн грн на ремонти доріг державного значення та 488 млн грн – для місцевих доріг спрямують цьогоріч на Черкащині. Про першочергові напрямки роботи говорили у ході прес-конференції під головуванням заступника очільника області Костянтина Омаргалієва.

2019 рік – ключовий в реформі децентралізації, – Геннадій Зубко

Дата створення: 10:50 12.02.2019, Переглядів: 275

Ми підготували детальний, покроковий операційний план для впровадження нового етапу реформи децентралізації. Він розроблений на виконання завдань, поставлених Президентом України, та Плану заходів, затвердженого Урядом. Це спільна маршрутна карта для Мінрегіону і наших партнерів – «U-LEAD з Європою», USAID, PULSE, DESPRO, ОБСЄ, DOBRE, де кожен матиме свою частку участі, яка в подальшому трансформується в спільну перемогу. Про це на координаційній зустрічі з Центрами розвитку місцевого самоврядування заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО – Президент

Дата створення: 10:49 12.02.2019, Переглядів: 225

Верховна Рада України ухвалила 334 голосами президентський законопроект щодо закріплення у Конституції України курсу на членство України в Європейському Союзі та Північноатлантичному Альянсі.

До уваги виборців!

Дата створення: 09:57 01.02.2019, Переглядів: 366

Постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893  встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни  виборчої адреси (ТЗМГ).