Державна фіскальна служба об’єднала в окремий перелік сервіси для фізичних осіб

Дата створення: 16:01 19.02.2019, Переглядів: 1368

Посилання на Електронний кабінет Державної фіскальної служби, розміщено на Порталі адміністративних послуг Черкаської області в розділі «Е-сервіси» https://goo.gl/dvvUuy.

Як і торік, аграрії Черкащини мають змогу скористатися фінансовою підтримкою в межах державних програм

Дата створення: 16:00 19.02.2019, Переглядів: 1334

Йдеться про здешевлення кредитів фермерським господарствам, допомоги в розвитку садівництва, тваринництва, придбання сільськогосподарської техніки та ін. Про це говорить начальник Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка. Каже: минулоріч держпідтримкою скористалося близько 300 фермерських господарств Черкащини. При цьому всі основні напрями такої допомоги збережені й на 2019-ий.

На Черкащині відбудуться антитерористичні навчання

Дата створення: 15:59 19.02.2019, Переглядів: 1346

Як працюватиме монетизація субсидій

Дата створення: 15:58 19.02.2019, Переглядів: 1351

Важливо, щоб реформи в Україні демонстрували, що жертви Небесної Сотні були недарма, – зустріч Президента України з Президентом Європейської Ради

Дата створення: 15:57 19.02.2019, Переглядів: 1140

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, який розпочав робочий візит до України, наголосив на важливості цього візиту в ці знакові дні для нашої країни.

Субсидії пенсіонерам виплачуватиме Пенсійний фонд

Дата створення: 15:56 19.02.2019, Переглядів: 1148

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник інформує, що з 1 березня 2019 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», виплату житлових субсидій у готівковій формі особам, які отримують пенсію, здійснюватиме Пенсійний фонд України. Про це інформують у секторі організаційно-інформаційної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

МОЗ: Вакцини та життєво важливі ліки відправлено в регіони

Дата створення: 15:55 19.02.2019, Переглядів: 740

Завдяки розблокуванню роботи Міністерства охорони здоров’я України вже підписано накази щодо розподілу вакцин проти поліомієліту, кору, паротиту і краснухи – найближчим часом вони будуть доставлені в медзаклади. Також в регіони відправляються ліки за більш ніж 10 напрямами державних закупівель. Серед них – препарати для дітей і дорослих онкохворих, пацієнтів, що хворіють на гепатити, мукополісахаридоз, гемофілію, серцево-судинні захворювання.

МОН: ще 1 млрд грн для Нової української школи

Дата створення: 15:51 19.02.2019, Переглядів: 674

Цьогоріч передбачено ще 1 млрд гривень на оснащення класів НУШ. Також понад 265 млн грн виділено на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть учнів. Такі інвестиції стали можливими завдяки підтримці уряду та парламенту, які заклали та підтримали виділення цих коштів у бюджеті 2019 року. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.