Новини

Невдовзі запрацює гаряча лінія з питань порушень при наданні соціальної підтримки

Дата створення: 12:58 24.09.2018, Переглядів: 666

Повідомити про факти порушень, шахрайства та корупції під час надання соціальної підтримки та отримати консультації наші співгромадяни невдовзі зможуть, зателефонувавши на «гарячу лінію», яка запрацює у рамках проекту «Справедлива підтримка», що реалізується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку.

До уваги представників агропідприємств!

Дата створення: 09:35 24.09.2018, Переглядів: 665

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27).

У школах Черкащини пройшли уроки проти булінгу

Дата створення: 19:07 11.09.2018, Переглядів: 850

Голова райдержадміністрації відвідав освітні заклади району

Дата створення: 15:10 06.09.2018, Переглядів: 1041

«Вікі любить пам’ятки» – сфотографуй пам’ятку для Вікіпедії і виграй у конкурсі

Дата створення: 12:06 03.09.2018, Переглядів: 919

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

СМС-інформування та довідки з QR-кодом, — Пенсійний фонд України запровадив нові сервіси

Дата створення: 12:05 03.09.2018, Переглядів: 858

Пенсійний фонд України впровадив додаткові сервіси, які мають на меті спростити громадянам отримання інформації від органів Фонду. Це функція смс-інформування та можливість отримати довідку, достовірність якої підтверджується QR-кодом.

Розпочалась рейдерська атака на будівельну реформу, — Геннадій Зубко

Дата створення: 12:03 03.09.2018, Переглядів: 849

«Мінрегіон впроваджує європейські державні будівельні норми! Ми розуміли, що це не просто, і опір буде! Сьогодні це стало очевидним! З 1 вересня вступає в дію наш новий ДБН «Планування і забудова територій», який забезпечує безпечний і комфортний життєвий простір! Сьогодні ми отримали ухвалу окружного адміністративного суду Києва, який задовольнив позов ландшафтної компанії про призупинення дії Наказу Мінрегіону «Про затвердження ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій». Про це на своїй сторінці у FB написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.