Новини

Об’єднані громади закликають до активної роботи з розвитку інфраструктури закладів культури

Дата створення: 12:02 03.09.2018, Переглядів: 908

Забезпечити рівний доступ до культурних послуг мешканців сіл і малих міст, зберегти базову інфраструктуру закладів культури у формуванні нових об’єднаних територіальних громад. Сьогодні – це одне з важливих завдань галузі, говорить директор Департаменту культури й взаємозв’язків з громадськістю ОДА Олександр Шабатін:

Розроблено додаткові гарантії батькам для поєднання трудової діяльності та сімейних обов’язків

Дата створення: 12:01 03.09.2018, Переглядів: 845

29 серпня на засіданні Уряду прийнято рішення схвалити розроблений Міністерством соціальної політики проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов’язаних із поєднанням сімейних і трудових обов’язків)”.

#ЧужихДітейНеБуває: На неплатників аліментів чекають нові санкції

Дата створення: 10:22 30.08.2018, Переглядів: 479

З 29 серпня набрав чинності другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, який ще більше посилює відповідальність злісних неплатників аліментів та передбачає штрафи, обмеження у праві займати високі посади та кримінальну відповідальність.

Освітяни району зібрались на щорічну серпневу конференцію

Дата створення: 14:36 29.08.2018, Переглядів: 703

Очільник області привітав черкащан із головними святами країни

Дата створення: 13:26 24.08.2018, Переглядів: 510

Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України тривають на Черкащині. В обласному центрі церемонія підняття синьо-жовтого стяга відбулася зранку на Соборній площі.