Пакет «Азовських санкцій» обговорено і затверджено, – Глава держави

Дата створення: 15:50 19.02.2019, Переглядів: 662

Пакет так званих «Азовських санкцій» щодо Росії за її агресію проти українських військовослужбовців та захоплення у полон українських моряків і кількох кораблів в цілому обговорено і затверджено. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час спілкування з журналістами, підбиваючи підсумки першого дня робочого візиту до Мюнхена, де він візьме участь у щорічній безпековій конференції.

В Каневі проведено Чемпіонат області серед дівчат 2005-2006 р.н.

Дата створення: 15:48 19.02.2019, Переглядів: 662

«Головне, щоб люди були креативними, слідували сучасним тенденціям та використовували в роботі нові он-лайн-сервіси», - відзначив в. о. Голови ДСЗУ Валерій Ярошенко під час перебування на землі Тараса та Богдана

Дата створення: 15:37 18.02.2019, Переглядів: 642

Після відвідування з робочим візитом Золотоніщини, в. о. Голови Державної  служби зайнятості Валерій Ярошенко продовжив роботу в регіоні і ознайомився з діяльністю фахівців Черкаського міського центру зайнятості. Директор міського центру зайнятості Оксана Щербак презентувала діяльність закладу, розповіла про напрямки взаємодії з місцевими роботодавцями задля  створення нових робочих місць та сприяння зайнятості населення. Окрему увагу вона звернула на злагоджені дії фахівців центру щодо ефективності підбору роботи клієнтам служби зайнятості саме в пошуковий період.

З робочим візитом на Черкащині перебуває в. о. Голови Державної служби зайнятості (ЦА) Валерій Ярошенко

Дата створення: 15:35 18.02.2019, Переглядів: 535

13.02.2019 з робочим візитом відвідав Черкащину виконувач обов’язків Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

Важливо! Правила безпеки в кіберпросторі

Дата створення: 11:29 12.02.2019, Переглядів: 570

Повноправне членство в ЄС та НАТО остаточно гарантує державну незалежність України, – Президент

Дата створення: 11:11 12.02.2019, Переглядів: 504

Президент Петро Порошенко переконаний, що повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО остаточно гарантуватиме державну незалежність, національну безпеку України, а також стане запорукою свободи і добробуту громадян. Про це Глава держави сказав під час виступу на Всеукраїнському громадському форумі «Відкритий діалог».

Тут важлива фінансова підтримка з місцевих бюджетів, – Руслан Чикало про оздоровлення чорнобильців

Дата створення: 11:10 12.02.2019, Переглядів: 498

Кошти, додатково виділені з місцевих бюджетів, дадуть змогу оздоровити значно більшу кількість громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. На цьому наголосив у ході колегії Департаменту соціального захисту населення ОДА керівник структури Руслан Чикало. За його словами, цьогоріч із державного бюджету нашій області передбачили на такі послуги 9,6 млн грн. Ця сума на 3,3 млн грн більша за торішню, однак це лише 65 % від потреби.

«Перелік напрацьований за принципом абсолютної прозорості», – Костянтин Омаргалієв про ремонт доріг місцевого значення

Дата створення: 11:08 12.02.2019, Переглядів: 476

В області сформували перелік місцевих доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч. Загалом він включає понад 200 об’єктів. Формували його за принципом прозорості й залучали до роботи над ним як посадовців місцевих адміністрацій, так і депутатів усіх рівнів, зазначив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

«Кожен підрядник нестиме відповідальність за проведену роботу», – Костянтин Омаргалієв про дорожні ремонти

Дата створення: 10:59 12.02.2019, Переглядів: 477

Виявлені недоліки у нещодавно відремонтованих дорогах на Черкащині виправлятимуть підрядники. Все – у межах гарантійного терміну. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.