Децентралізація: 5 законів лютого

Дата створення: 09:56 24.01.2019, Переглядів: 449

Законопроект №8051 «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Він є, мабуть, найважливішим з усіх, адже проводить декомунізацію українського законодавства у частині адміністративно-територіального устрою. Зокрема, фактично скасовує постанову президії Верховної Ради УРСР від 1981 року, якою зараз регулюється порядок формування адміністративно-територіального устрою. Також цей законопроект запроваджує нові процедури, які відповідають Конституції України та Європейській хартії місцевого самоврядування. Я хочу наголосити, що проект закону 8051 не затверджує адміністративно-територіальний устрій України, про що помилково розповідають деякі засоби масової інформації та навіть народні депутати, а лишень визначає порядок формування такого адміністративно-територіального устрою. Завдяки цьому законопроекту стане можливим закінчення першого етапу реформи, і проведення виборів до місцевих рад 2020 року вже на новій основі.

Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!

Дата створення: 10:21 23.01.2019, Переглядів: 406

За даними УкрГідрометцентру, 23 січня у Черкаській, Вінницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см). У південних областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. В Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.

Наш шлях – це дорога до Євросоюзу і НАТО, до миру і добробуту, – Президент

Дата створення: 10:20 23.01.2019, Переглядів: 395

«Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху»,  – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Виступ Президента України з нагоди Дня соборності України

Дата створення: 10:19 23.01.2019, Переглядів: 397

Дорогі співвітчизники!

З січня 2019 року більше 90% радянських ГОСТів втратили чинність в Україні

Дата створення: 10:17 23.01.2019, Переглядів: 383

Мінекономрозвитку нагадує, що з 1 січня 2019 року переважна більшість технічних стандартів Радянського Союзу – ГОСТів, розроблених до 1992 року, втратили чинність в Україні.

Отримання довідки про страховий стаж

Дата створення: 09:13 21.01.2019, Переглядів: 407

Шановні керівники підприємств, установ та організацій! Переконливо!!!!! просимо звернути увагу ваших бухгалтерів та кадровиків стосовно можливості самостійного отримання довідок  ОК-5,ОК-7, дод. 9 в зв’язку із масовим  зверненням громадян до Канівського відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області.

На Черкащині уклали каталог найбільших експортерів області

Дата створення: 09:09 21.01.2019, Переглядів: 391

Каталог експортерів області «Buy from Cherkasy region» розробили у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації У каталозі зібрано інформацію про продукцію понад 30-ти найбільш активних підприємств, які працюють у таких галузях, як: харчова, хімічна, переробна, машинобудівна, меблева та легка.