Зорівська ОТГ – одна з найцікавіших громад Черкащини

Дата створення: 15:56 22.08.2018, Переглядів: 643

Зорівська об’єднана територіальна громада – одна із найцікавіших на Черкащині, адже поєднала села Золотоніського і Драбівського районів. При цьому створення ОТГ ініціювали жителі населених пунктів із Драбівщини: їх приваблювали високі зарплати зорівчан, кращі дороги та можливість лікуватися у золотоніській лікарні.

«Це може стати поразкою реформи», – Ярослав Березань про постанову ЦВК про призначення виборів у об’єднаних тергромадах

Дата створення: 14:23 16.08.2018, Переглядів: 698

Більше сотні тисяч жителів Черкащини, 17 територіальних громад, з десяток сільських рад, які хочуть приєднатися до вже діючих громад-об’єднавців, очікують на призначення виборів на останню неділю жовтня 2018 року. Втім ЦВК своїм рішенням фактично призупинила виборчий процес по всій Україні. Про наслідки такої позиці виборчої комісії для ОТГ говорили сьогодні у Черкаському центрі розвитку місцевого самоврядування за участі заступника голови облдержадміністрації Ярослава Березаня.

З вересня родини при народженні дитини отримуватимуть “пакунок малюка”

Дата створення: 14:18 16.08.2018, Переглядів: 668

Уже з першого вересня кожна українська родина при народженні дитини отримуватиме “пакунок малюка”, інформують в Мінсоцполітики. Цим наказом визначено деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень для комплектування одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» при народженні дитини.

«Вже обрали свого лікаря більше 440 тисяч черкащан», – Сергій Овчаренко

Дата створення: 14:15 16.08.2018, Переглядів: 513

Укладання декларацій з педіатрами, терапевтами чи сімейними лікарями у розпалі. На Черкащині свого лікаря вже обрали понад 441 тисяча пацієнтів. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

«Державна реєстрація статутів територіальних громад»

Дата створення: 08:53 13.08.2018, Переглядів: 522

Відповідно до статті 19 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах цього Закону може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста.

Віталій Коваль закликав фахівців соціального захисту на місцях активізуватись з призначенням субсидій

Дата створення: 08:52 13.08.2018, Переглядів: 517

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль закликав управління соціального захисту населення на місцях поквапитися з опрацюванням справ для призначення субсидій на неопалювальний період. На цьому він наголосив під час колегії Департаменту соціального захисту населення ОДА:

«Строки подання скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу»

Дата створення: 08:51 13.08.2018, Переглядів: 513

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася чи могла дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи бездіяльністю.