Дорожні ремонти-2019: в області визначили пріоритетні об’єкти

Дата створення: 10:53 12.02.2019, Переглядів: 323

Більше 700 млн грн на ремонти доріг державного значення та 488 млн грн – для місцевих доріг спрямують цьогоріч на Черкащині. Про першочергові напрямки роботи говорили у ході прес-конференції під головуванням заступника очільника області Костянтина Омаргалієва.

2019 рік – ключовий в реформі децентралізації, – Геннадій Зубко

Дата створення: 10:50 12.02.2019, Переглядів: 308

Ми підготували детальний, покроковий операційний план для впровадження нового етапу реформи децентралізації. Він розроблений на виконання завдань, поставлених Президентом України, та Плану заходів, затвердженого Урядом. Це спільна маршрутна карта для Мінрегіону і наших партнерів – «U-LEAD з Європою», USAID, PULSE, DESPRO, ОБСЄ, DOBRE, де кожен матиме свою частку участі, яка в подальшому трансформується в спільну перемогу. Про це на координаційній зустрічі з Центрами розвитку місцевого самоврядування заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО – Президент

Дата створення: 10:49 12.02.2019, Переглядів: 253

Верховна Рада України ухвалила 334 голосами президентський законопроект щодо закріплення у Конституції України курсу на членство України в Європейському Союзі та Північноатлантичному Альянсі.

До уваги виборців!

Дата створення: 09:57 01.02.2019, Переглядів: 409

Постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893  встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни  виборчої адреси (ТЗМГ).

Децентралізація: 5 законів лютого

Дата створення: 09:56 24.01.2019, Переглядів: 484

Законопроект №8051 «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Він є, мабуть, найважливішим з усіх, адже проводить декомунізацію українського законодавства у частині адміністративно-територіального устрою. Зокрема, фактично скасовує постанову президії Верховної Ради УРСР від 1981 року, якою зараз регулюється порядок формування адміністративно-територіального устрою. Також цей законопроект запроваджує нові процедури, які відповідають Конституції України та Європейській хартії місцевого самоврядування. Я хочу наголосити, що проект закону 8051 не затверджує адміністративно-територіальний устрій України, про що помилково розповідають деякі засоби масової інформації та навіть народні депутати, а лишень визначає порядок формування такого адміністративно-територіального устрою. Завдяки цьому законопроекту стане можливим закінчення першого етапу реформи, і проведення виборів до місцевих рад 2020 року вже на новій основі.

Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!

Дата створення: 10:21 23.01.2019, Переглядів: 438

За даними УкрГідрометцентру, 23 січня у Черкаській, Вінницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см). У південних областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. В Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.

Наш шлях – це дорога до Євросоюзу і НАТО, до миру і добробуту, – Президент

Дата створення: 10:20 23.01.2019, Переглядів: 430

«Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху»,  – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Виступ Президента України з нагоди Дня соборності України

Дата створення: 10:19 23.01.2019, Переглядів: 438

Дорогі співвітчизники!

З січня 2019 року більше 90% радянських ГОСТів втратили чинність в Україні

Дата створення: 10:17 23.01.2019, Переглядів: 421

Мінекономрозвитку нагадує, що з 1 січня 2019 року переважна більшість технічних стандартів Радянського Союзу – ГОСТів, розроблених до 1992 року, втратили чинність в Україні.