Усиновлення – це любов на все життя

Дата створення: 14:04 24.09.2018, Переглядів: 753

На мосту через річку Рось на Канівщині тривають ремонтні роботи

Дата створення: 13:59 24.09.2018, Переглядів: 746

В Канівському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 23+852, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються роботи із поточного середнього ремонту мосту через річку Рось.

У бюджеті-2019 передбачили 1 млрд грн на Нову українську школу

Дата створення: 13:58 24.09.2018, Переглядів: 725

У проекті бюджету на 2019 рік знову закладено 1 млрд грн на модернізацію освітнього простору початкової школи – лише підтримуючи постійні інвестиції, можна здійснити справді глибоку реформу. Про це заявила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час свого виступу на Форумі видавців у Львові.

«Прагнемо розширювати нашу історію партнерства», – Ярослав Березань на зустрічі з представниками Посольства Канади в Україні та МЗС Канади

Дата створення: 13:00 24.09.2018, Переглядів: 732

Канада готова поглиблювати партнерські стосунки з Черкащиною. Зокрема, у сфері промисловості та сільського господарства. Про переваги Черкаського регіону та інвестиційні об’єкти говорили сьогодні в ОДА заступник очільника області Ярослав Березань з представниками Посольства Канади в Україні та Міністерства зовнішніх справ Канади.

Невдовзі запрацює гаряча лінія з питань порушень при наданні соціальної підтримки

Дата створення: 12:58 24.09.2018, Переглядів: 691

Повідомити про факти порушень, шахрайства та корупції під час надання соціальної підтримки та отримати консультації наші співгромадяни невдовзі зможуть, зателефонувавши на «гарячу лінію», яка запрацює у рамках проекту «Справедлива підтримка», що реалізується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку.

До уваги представників агропідприємств!

Дата створення: 09:35 24.09.2018, Переглядів: 697

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27).