Новини

На Черкащині понад 85 % від усіх адмінпослуг у земельній сфері надано безкоштовно

Протягом десяти місяців 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області надало громадянам і юридичним особам 166921 адміністративну послугу, із якої більшість – 85,4% (142 526 шт.) – безоплатно.

09:18 28.12.2019

Держгеокадастр підписав Меморандум з Міністерством цифрової трансформації та міжнародними партнерами щодо розвитку електронних послуг, відкритих даних та електронної взаємодії

Держгеокадастр уклав Меморандум про співробітництво з Міністерством цифрової трансформації, Фондом «Євразія» (проект міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)») та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».

11:51 21.10.2019

Спрощено роботу в галузі телекомунікації

18 вересня на засіданні Верховної Ради 349 народних депутатів ухвалили в цілому законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню», яким передбачено внесення змін до Закону про ліцензування в частині виключення з переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, діяльності у сфері телекомунікацій, та Закону про телекомунікації в частині заміни ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації на надання повідомлення суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок провадження діяльності.

14:52 23.09.2019