Оздоровча кампанія учасників АТО району продовжується

Як відомо, учасники бойових дій (УБД) мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, однак як реально отримати путівку залишається для багатьох питанням.

Сьогодні ми відповідаємо! УБД мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування, путівки до якого придбані за рахунок коштів державного бюджету. (постанова Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 року №187) За загальним правилом УБД забезпечуються путівками щороку.

ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГУ З БЕЗОПЛАТНОГО ЩОРІЧНОГО САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ:

1) Отримати довідку за формою 070/о. (Довідка надається всіма закладами охорони здоров’я);

2) Стати на облік для санаторно-курортного лікування в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення,

надавши: Копію паспорту; Копію довідки про безпосереню участь в АТО; Копію військового квитка; Копію ідентифікаційного номера платника податків; Копію посвідчення УБД; Медичну довідку (форма 070/о).

3) Щороку використовувати пільгу. Залежно від категорії путівка надається: УБД строком на 18—21 день; Особам з інвалідністю внаслідок війни на 18—21 день; Особам з інвалідністю внаслідок війни із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку): I та II груп — до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів; III групи — до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18—21 день; Постраждалим учасникам Революції Гідності — 18—21 день; Учасникам війни — не частіше ніж один раз на два роки строком на 18—21 день. За особою, яка перебуває на обліку, але не отримала безоплатну путівку в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою № 070/о, якщо строк дії попередньої довідки закінчився. Особи, які були письмово повідомлені про умову поновлення такої довідки, але протягом шести місяців з дня закінчення її строку дії не виконали цієї умови, знімаються з обліку.

Оздоровча кампанія продовжується, тож просимо звертатися в районне управління соціального захисту населення Канівської РДА, за адресою м.Канів, вул.Кошового, 2 для отримання путівки.