Пільгове перевезення в Канівському районі

Компенсація витрат на покриття фактично понесених збитків від пільгового перевезення окремих категорій громадян на приміських автобусних маршрутах загального користування здійсюється відповідно до розпорядження Канівської районної державної адміністрації від 20.03.2017 №69 «Про внесенння змін до розпорядження Порядку видатків компенсаційних виплат на покриття фактично понесених збитків від пільгового перевезення окремих категорій громадян  в автомобільному транспорті приміського сполучення» та договору про розрахунки за надані послуги по перевезенню пільгових категорій громадян автобусами загального користування за рахунок субвенції з районного бюджету, укладеного Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації з перевізником ТОВ «М+М».

В Канівському районі здійснюється 12 приміських автобусних маршрутів, а саме: Канів-Бересняги, Канів-Мельники, Канів-Озерище, Канів-Хмільна, Канів-Михайлівка, Канів-Сушки, Канів-Копіювате, Канів-Ковалі, Канів-Григорівка-Черниші, Канів-Курилівка, Канів-Полствин-Яблунів, Канів-Горобіївка.

В пільгові дні (п’ятниця та неділя) право на пільговий проїзд мають: інваліди війни, учасники бойових дій, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 і 2 (серія посвідчення А), діти з багатодітних сімей, реабілітовані громадяни, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани державної пожежної охорони, ветерани державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Держспецзв’язку України, інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого), батьки загиблого військовослужбовця, пенсіонери за віком.

В середу мають право на пільговий проїзд: інваліди війни, учасники бойових дій, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 і 2 (серія посвідчення А), діти з багатодітних сімей.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-24-43.

Управління соціального захисту населення  РДА