Призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Відповідно пункту 12 Положення «Про порядок призначення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.  При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Заявник несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що можуть вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру. Отримувачі субсидій зобов’язані протягом місяця  інформувати  структурний  підрозділ з питань соціального захисту  населення  про зміни в складі сім’ї, її майновому та фінансовому стані.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення Канівської РДА