Про черговий призов громадян на строкову військову службу у 2019 році

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

військового комісара Канівського об’єднаного міського військового комісаріату

(по адміністративно-господарській частині)

18.02.2019                                                                              м. Канів                                                                        № 14

Про черговий призов громадян

на строкову військову службу

у 2019 році

З метою виконання Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» розпорядження Канівської районної державної адміністрації, рішення виконавчого комітету Канівської міської ради  проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу у 2019 році у Збройні Сили України, наказую:

1. Включити до плану проведення призову усіх призовників, які підлягають черговому призову на строкову військову службу 2019 році.

2. Викликати на засідання призовних комісій категорію призовників, яку визначено відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», у тому числі:

- призовників, які не завершили медичного обстеження під час попередніх призовів або знаходилися на лікуванні та стосовно яких необхідно прийняти остаточне рішення щодо придатності їх до військової служби;

- призовників старших років народження, які не пройшли призовних комісій з різних обставин або втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу;

- призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу;

- призовників, які мають два і більше хронічних захворювань;

- вносити на розгляд обласних призовних комісій матеріали на призовників, які підлягають призову на строкову військову службу, але згідно з Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 не підлягають відправленню у війська, щодо прийняття рішення про надання відстрочок від призову на строкову військову службу, згідно з частиною 15 статті 17 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ”, а саме призовникам яким до дня відправлення у військові частини не виповнилося 20 років.

3. Всі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Канівського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися в районні військові комісаріати для проходження призовної комісії.

4. Всі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Канів, вул. Торгова, 6 Канівський ОМВК  в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути у військовий комісаріат самостійно, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’явилися за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно  чинного законодавства.

6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ” керівники підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

7.  Контроль за виконанням наказу покласти на тимчасово виконуючого обов’язки заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Канівського об’єднаного міського військового комісаріату.

8.  Наказ довести до всього особового складу в частині, що його стосується.

Військовий комісар

Канівського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                                                                                                              І. ШИШКА