Про ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг Канівської районної державної адміністрації створено Канівською районною державною адміністрацією 28 жовтня 2013 року як постійно діючий робочий орган, з метою створення зручних та сприятливих умов для отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади району.

Основні принципи роботи:

• Орієнтація на суб'єкта звернення
  • Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур
  • Запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг
  • Забезпечення вільного доступу суб'єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень
  • Оперативність у вирішенні питань
  • Забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення

Основними завданнями є:

• 1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
  • 2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
  • 3. Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.
  • 4. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.
  • 5. Видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.
  • 6. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг.
  • 7. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

УВАГА !!!

З метою оцінки якості надання адміністративних послуг ЦНАП, Ви маєте можливість заповнити анкету якості надання адміністративних послуг у Черкаській області, яка знаходиться за посиланням: goo.gl/sAH7eH.