Про соціальний захист ветеранів війни

Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації повідомляє:

В Канівському районі проживає 781 ветеран війни, більшість з яких потребує допомоги з боку держави, місцевих органів виконавчої влади.

З метою вирішення  значної кількості питань, що стосуються задоволення потреб ветеранів війни, дітей війни та підняття рівня їх соціального захисту в районі реалізується районна комплексна програма «Турбота» на 2014-2020 роки, яка передбачає посилення соціального захисту ветеранів війни та праці, інвалідів, дітей війни, переселенців, учасників антитерористичної операції, покращення їх умов проживання, соціальної, медичної та професійної реабілітації, інтеграції в життя суспільства та виховання у молоді шанобливого ставлення до зазначених категорій населення.

Субсидію на тверде паливо та оплату житлово-комунальних послуг в 2017 році одержали 142 ветерана війни та 1202 дитини війни, профінансовано на 3 млн. 245,7 тис.грн.

В 2017 році управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації відшкодовано пільг  573 ветеранам війни на суму 1млн. 789,4  тис.грн.

Компенсацію за витрати, пов’язані з похованням померлих інвалідів війни та учасників бойових дій за січень-грудень 2017 року відшкодовано 12 особам в сумі 18,6 тис.грн.

Грошову допомогу до 5 травня виплачено 568 ветеранам району на суму 530,4 тис. грн.

В 2017 році на фінансову підтримку районній громадській організації ветеранів передбачено 53,0 тис.грн, профінансовано – 46,8 тис.грн..

За  2017 рік управлінням соціального захисту населення оздоровлено 16 ветеранів війни (з них 12 ветеранам путівки придбано за рахунок місцевого бюджету на суму 66,4 тис. грн.) та 25 інвалідів загального захворювання (з них 16 за рахунок місцевого бюджету на суму 84,0 тис.грн.).

Компенсацію на бензин, ремонт автомобілів і транспортне обслуговування за 2017 рік отримали 29 інвалідів та ветеранів війни на суму 9,9 тис.грн. Компенсацію за невикористану санаторно-курортну путівку в минулому році  одержали 12 інвалідів війни на 4,2 тис. грн.

Протягом січня-грудня 2017 року в повному обсязі забезпечено ветеранів технічними засобами реабілітації, видано 41 направлення на отримання протезно-ортопедичних виробів, 45 направлення для забезпечення технічними засобами реабілітації.

До Дня Перемоги у 2017 році натуральну допомогу отримали 227 ветеранів на загальну суму 64,5 тис.грн. та грошову допомогу одержали за рахунок спонсорської допомоги 22 інваліда війни  на 9,6 тис.грн.

За 2017 рік надано матеріальної допомоги 186,80 тис.грн учасникам АТО та 106,5 тис.грн сім’ям учасників АТО, в тому числі по 50,0 тис.грн. 2 сім’ям загиблих учасників АТО.

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району станом на 01.01.2018 року  обслужено 433 ветеранів війни, з них: 18 інваліди війни, 18 учасників бойових дій, 39 членів сімей загиблих, 396 учасників війни та 736 дітей війни. В стаціонарному відділенні в с.Степанці проживає 24 підопічних: 8 учасників війни, 1 сім’я загиблого, 4 дітей війни, 9 інвалідів, 2 ветеранів праці.

Для ветеранів та інвалідів війни надається послуга «Соціальне таксі». Станом на 01.01.2018 послугами «соціальне таксі» скористалися 22 особи, з них 5 ветеранів війни 9 ветеранів праці та 8 інвалідів.

Функціонує мультидисциплінарна команда по наданню адресних соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. За 2017 рік мультидисциплінарною командою соціальні послуги  надано 164 особам, з них: 41 ветеранам війни, 90 дітям війни, 15 ветеранам праці, 18 інвалідам з/з;

На всіх автобусних маршрутах здійснюється безкоштовне перевезення інвалідів війни, інвалідів ЧАЕС І категорії, інвалідів І,ІІ, III групи. Пільга з перевезення надається інвалідам, дітям-інвалідам та особам, які супроводжують інваліда першої групи.