Про засади діяльності директора КЗ "Районний будинок культури" Канівської районної ради

На виконання Закону України «Про культуру» від 14.12.2010 № 2778-VI (зі змінами): директор Комунального закладу «Районний будинок культури» Канівської районної ради призначається на посаду шляхом укладання з ним контракту строком на п’ять років за результатами конкурсу.

Режим роботи директора Комунального закладу «Районний будинок культури» Канівської районної ради – згідно з Правилами внутрішнього розпорядку КЗ «Канівський РБК».

Оплата праці – згідно з штатним розписом КЗ «Канівський РБК», премія – відповідно до Положення про преміювання.

Відпустка – згідно з Кодексом законів про працю України.

Робоче місце директора знаходиться в окремому кабінеті на першому поверсі комунального закладу «Районний будинок культури» Канівської районної ради.

Заклад культури має юридичну адресу: вул. Героїв Небесної Сотні, 66,  м. Канів, Черкаська область, 19000 та знаходиться в окремій двоповерховій будівлі, яка є комунальною власністю Канівської районної ради і передане в оперативне управління сектору культури Канівської районної державної адміністрації та має статус - Комунальний закладу «Районний будинок культури» Канівської районної ради.