Про затвердження регіональних натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом на 2018 рік

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 102 Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1763 «Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», від 23 квітня 2012 року №356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» затверджено регіональні натуральні норми забезпечення  населення твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2018 році населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

тверде паливо – 2 т на домогосподарство на рік;

скраплений газ, що використовується для придбання їжі, надання житлових субсидій населенню – два балони (42 кілограми) на рік на одну – дві особи, три балони (63 кілограми) – на три – чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб.

При визначенні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими населенню надаються житлові субсидії та пільги готівкою, застосовується ціна твердого палива – 2424,16 грн. за одну тону та ціна скрапленого газу – 242,42 грн. за один балон, виходячи з граничних показників вартості однієї тони твердого палива та одного балону скрапленого газу.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення  РДА