ПРОГРАММА МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЖЕРТВАМ НАЦИСТСЬКИХ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ ФОНД "ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ І ТОЛЕРАНТНІСТЬ"

PUBLIC ORGANIZATION "INTERNATIONAL FOUNDATION, "MUTUAL UNDERSTANDING AND TOLERANCE"

Україна, 04080, Київ-80, вул. Кирилівська, 15, Kirilivska st. 15, Kyiv, Ukraine, 04080

тел./факс 462-50-06, e-mail: post@toleranz.org.ua, www.toleranz.org.ua

ПРОГРАММА МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЖЕРТВАМ НАЦИСТСЬКИХ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ

Громадська організація "Міжнародний фонд "МФ "Взаєморозуміння і толерантність" з лютого 2019 року по грудень 2021 року здійснюватиме в Україні програму покращення життєвої ситуації колишніх українських жертв нацистських переслідувань шляхом поліпшення їхнього фізичного та психоемоційного стану. Допомога надаватиметься колишнім в'язням нацистських таборів, гетто, нацистських тюрем, примусовим працівникам промисловості та сільського господарства, дітям, які були вивезені разом з батьками, у т.ч. дітям, народженим у неволі. Проект фінансується німецьким Фондом "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" (EVZ).

Програмою передбачено:

•  оперативне видалення катаракти;
  •  слухопротезування;
  •  забезпечення медикаментами та допоміжними медичними та гігієнічними засобами;
  •  санаторно-курортне лікування.

Для отримання допомоги необхідно звернутися до ГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність" з особистою заявою та відповідними актуальними медичними висновками (зразок заяви додається).

Кошти, надані на реалізацію програми, обмежені. Тому, Правлінням Фонду разом з представниками громадських організацій жертв нацистських переслідувань України буде прийматися рішення про першочергову допомогу найбільш нужденним.

Заява надсилається на адресу:

вул. Кирилівська, 15, м. Київ, 04080

ГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність"

Вичерпну консультацію можливо отримати:

за телефоном +38044-4625009 або e-mail: post@toleranz.org.ua

Умови програми розміщено на сайті організації www.toleranz.org.ua