A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Розпорядження № 294 від 10.08.2018 "Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Канівської районної державної адміністрації"

КАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10.08.2018                                                                                                                                                                         № 294

Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Канівської районної державної адміністрації

 

Відповідно до статей 6, 13, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини шостої статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року    № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» (зі змінами), з метою поліпшення якості надання адміністративних послуг:

1. Внести зміни до переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Канівської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 25 лютого 2017 року № 36, виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 08 травня 2018 року № 172 «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Канівської районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Дурицького А.А. та відділ з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

 

Голова                                                                                                                                                                    Д.Є. Шелест

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження Канівської районної державної адміністрації 

15.02.2017 № 36

(у редакції розпорядження Канівської районної державної адміністрації

від 10.08.2018 № 294)

 

Перелік

адміністративних послуг, що надаються через

центр надання адміністративних послуг Канівської районної державної адміністрації

1. Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування).

2. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування).

3. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування).

4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування).

5. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування).

6. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування).

7. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

8. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

9. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування).

10. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування).

11. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування).

12. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

13. Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування).

14. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

15. Державна реєстрація фізичної особи підприємцем.

16. Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

17. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

18. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.

19. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

20. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця.

21. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

22. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

23. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

24. Державна реєстрація іншого (відмінного від права власності) речового права на нерухоме майно.

25. Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно.

26. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.

27. Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасуваня рішення кадастрового реєстратора (за рішенням суду).

28. Заборона вчинення реєстраційних дій.

29. Державна реєстрація створення громадського об’єднання.

30. Державна реєстрація включення відомостей про громадське об’єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

31. Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

32. Державна реєстрація рішення про виділ громадського об’єднання.

33. Державна реєстрація рішення про припинення громадського об’єднання.

34. Державна реєстрація рішення про відміну рішення припинення громадського об’єднання.

35. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об’єднання.

36. Державна реєстрація припинення громадського об’єднання в результаті його реорганізації.

37. Державна реєстрація припинення громадського об’єднання в результаті його ліквідації.

38. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об’єднання.

39. Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання.

40. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу громадського об’єднання.

41. Державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання.

42. Державна реєстрація відмови від всеукраїнського статусу громадського об’єднання.

43. Державна реєстрація створення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.

44. Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

45. Державна реєстрація припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.

46. Державна реєстрація створення структурного утворення політичної партії.

47. Державна реєстрація включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

48. Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

49. Державна реєстрація рішення про припинення структурного утворення політичної партії.

50. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії.

51. Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.

52. Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.

53. Державна реєстрація структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

54. Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що на має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

55. Державна реєстрація рішення про припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

56. Державна реєстрація створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

57. Державна реєстрація включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

58. Державна реєстрація змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

59. Державна реєстрація рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

60. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

61. Державна реєстрація припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації.

62. Державна реєстрація припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації.

63. Державна реєстрація створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

64. Державна реєстрація включення відомостей про професійну спілку, об’єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

65. Державна реєстрація змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

66. Державна реєстрація рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

67. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

68. Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті ліквідації.

69. Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті реорганізації.

70. Державна реєстрація створення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

71. Державна реєстрація включення відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

72. Державна реєстрація змін до відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

73. Державна реєстрація рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

74. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

75. Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації.

76. Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті реорганізації.

77. Державна реєстрація постійно діючого тритейського суду.

78. Державна реєстрація змін до відомостей про постійно діючий тритейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

79. Державна реєстрація припинення постійно діючого тритейського суду.

80. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи підприємця.

81. Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля.

82. Державна реєстрація статуту територіальної громади.

83. Державна реєстрація змін до статуту територіальної громади.

84. Скасування державної реєстрації статуту територіальної громади.

85. Видача дубліката свідоцтва про державну реєстрацію статуту територіальної громади.

86. Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку.

87. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

88. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

89. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.

90. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

91. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

92. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць.

93. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

94. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

95. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).

96. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з картографічної основи державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

97. Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю).

98. Видача довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

99. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

100. Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

101. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

102. Внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, з видачею витягу.

103. Внесення до державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами з видачею витягу.

104. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

105. Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

106. Погодження містобудівної документації.

107. Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

108. Надання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

109. Видача довідки про віднесення (не віднесення) об’єкта до пам'ятки архітектури.

110. Надання висновку про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

111. Надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина, або матиме право власності у разі вчинення правочину.

112. Надання висновку про доцільність (недоцільність) встановлення опіки, піклування та відповідність її/його інтересам дитини.

113. Надання дозволу на встановлення опіки та призначення опікуна над майном дитини - сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

114. Рішення про створення дитячого будинку сімейного типу.

115.  Рішення про створення прийомної сім'ї.

116. Встановлення опіки (піклування) над дитиною сиротою та дитиною позбавленою батьківського піклування та призначення їй опікуна (піклувальника).

117. Визначення місця проживання малолітньої (неповнолітньої) дитини.

118. Визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї.

119. Надання дозволу на зміну прізвища дитини, у разі заперечення одним з батьків щодо його зміни.

120. Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

121. Видача дозволу (санітарного паспорта) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.

122. Видача експлуатаційного дозволу операторам ринку, що провадять діяльність пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.

123. Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності:

на потужностях (об'єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження;

на потужностях (об'єктах) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

124. Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

125. Анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

126. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

127. Відомча реєстрація (тимчасова реєстрація) великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.

128. Відомча перереєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.

129. Зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.

130. Видача дозволу на спеціальне водокористування.

131. Анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

132. Видача підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій).

133. Анулювання підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій).

134. Видача дубліката підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій).

135. Переоформлення підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій).

136. Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

137. Переоформлення дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

138. Видача дублікату дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

139. Анулювання  дозволу  на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

140. Надання дозволу на переведення земельних лісових ділянок до не лісових земель у цілях, пов’язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача.

141. Видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

142. Погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

 

Керівник апарату                                                                                                                                                 Ю.А. Закузенна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора