Щодо надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи а також за особою, яка досягла 80-річного віку

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 № 233 „Деякі питання державної допомоги окремим категоріям громадян” врегульовано питання надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

Правові підстави призначення щомісячної компенсаційної виплати визначилися двома постановами Кабінету Міністрів України: від 29.04.2004 №558 „Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги” та від 26.07.1996 №832 „Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян”.

Постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.1996 № 832 визнана такою, що втратила чинність.

Щомісячні компенсаційні виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою,яка досягла 80-річного віку, призначені відповідно до цієї постанови, здійснюються до моменту втрати зазначеною особою такого права або до дати призначення їй іншої виплати, встановленої законодавством.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення  РДА