Щодо передплати журналу «Казна України»

Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області повідомляє, що розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України» на II півріччя 2019 року. Передплата здійснюється через відділення УДППЗ «Укрпошта», передплатний індекс – 37620 в каталозі видань ДП «Преса” на 2019 рік.

Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області наголошує на важливості використання у роботі всіх установ бюджетної сфери важливої професійної інформації щодо державних фінансів, бухгалтерського обліку, консультацій фахівців органів Казначейства та провідних фінансистів України з питань казначейського обслуговування та взаємодії з органами Казначейства, що надається у Журналі. Тому вважаємо за доцільне оформити передплату на журнал з урахуванням вимог законодавства, що діють для установ бюджетної сфери.