Щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій

Після закінчення опалювального сезону невикористана сума житлової субсидії до державного бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум житлової субсидії у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з природного газу та електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт·г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

До 1 червня поточного календарного року повідомлено управління соціального захисту населення про наявність у домогосподарств невикористаної внаслідок економії енергоресурсів житлової субсидії. Така інформація із зазначенням суми невикористаної житлової субсидії за кожним домогосподарством надана у вигляді списків у паперовому та електронному вигляді.

До 1 липня повідомлено громадян, які повинні подати заяву до управління соціального захисту населення для повернення цих коштів.

Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії до 1 вересня поточного календарного року громадяни повинні звернутися з відповідною заявою до управління соціального захисту населення.

На підставі поданих заяв управління соціального захисту формує списки для нарахування коштів заявникам через особові рахунки в банківських установах або відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”.

За рішенням комісії строк подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії може бути продовжено до 1 листопада поточного календарного року.

У разі смерті особи, якій призначено житлову субсидію на оплату послуг з постачання природного газу або електричної енергії для індивідуального опалення, частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії виплачується за заявою особи із складу домогосподарства, на яку розраховано житлову субсидію в опалювальний сезон.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення  РДА