Інформує Управління соціального захисту населення

Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» (далі – Постанова № 329) затверджено Порядок надання допомоги (далі – Допомога) фізичним особам-підприємцям (ФОП), які обрали спрощену систему оподаткування і належать до І (першої) та ІІ (другої) групи платника податків єдиного податку.

11:40 13.05.2020

УВАГА !!! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Відповідно до Закону України від 30 березня 2020 року № 540-ІX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» зазначено, що на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни:

15:46 24.04.2020

Щодо забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації в умовах карантину

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», визначено заходи щодо запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби. Тож, повідомляємо що постановою дозволено роботу суб`єктів господарювання (підприємств, заводів-виробників) щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації (далі – ТЗР), що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації ( далі – ТЗР).  При первинному забезпеченняі ТЗР в умовах карантину особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа – надсилає відповідні документи: копія паспорту, ідентифікаційного номера платника податків, пенсійного посвідчення (або іншого пільгового посвідчення), довідки МСЕК про групу та причину інвалідності, оригіналу індивідуальної програми реабілітації інваліда, засобами поштового зв`язку або через уповноважених представників своїх громад.

10:32 16.04.2020

Про затвердження регіональних натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом на 2020 рік

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 102 Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1763 «Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», від 23 квітня 2012 року №356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» затверджено регіональні натуральні норми забезпечення  населення твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2020 році населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

11:17 17.03.2020