Інформує Управління соціального захисту населення

Правила отримання житлової субсидії в 2020 році

За законодавством України право на отримання державної субсидії мають сім’ї, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу (в межах встановлених норм споживання та з урахуванням пільг). Сума платежу для кожного домогосподарства визначається індивідуально і залежить від сукупного доходу сім’ї.

14:58 16.01.2020

Відбувся виїзд представників Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації до жителів Мартинівського старостинського округу Степанецької об’єднаної територіальної громади

15.01.2020 відбулася робоча зустріч керівництва Степанецької об’єднаної територіальної громади з активом Мартинівського старостинського округу, на яку також було запрошено представників Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації. Від Управління взяли участь начальники відділів грошових виплат і компенсацій, персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та державний соціальний інспектор.

14:56 16.01.2020

Щодо переходу на готівкову грошову форму надання пільг

27.12.2019 Урядом прийнято постанову КМУ №1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чиність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг», якою внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і крапленого газу у грошовій формі затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 №373, в частинні зняття часових обмежень щодо можливості подання пільговиком заяви управлінню соціального захисту населення щодо виплати йому пільги у грошовій готівковій формі.

12:33 15.01.2020

Реабілітація дітей з інвалідністю

Постановою Кабінету Міністрів України №309 від 27.03.2019 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Реабілітація дітей з інвалідністю”.

14:20 08.01.2020

Змінено форму заяви на отримання субсидії

Згідно з наказом Міністерства соціальної політики від 23.10.2019 №1528 «Про внесення змін до форми заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню у грошовій формі», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.12.2019 за № 1193/34164, викладено у новій редакції Заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі.

16:23 10.12.2019