Інформує Управління соціального захисту населення

Змінено форму заяви на отримання субсидії

Згідно з наказом Міністерства соціальної політики від 23.10.2019 №1528 «Про внесення змін до форми заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню у грошовій формі», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.12.2019 за № 1193/34164, викладено у новій редакції Заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі.

16:23 10.12.2019

Завершення виплати компенсації на тверде паливо та скраплений газ у 2019 році

Повідомляємо, що підходить до завершення виплата компенсації пільговим категоріям громадян на придбання твердого палива та скрапленого газу Управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації у 2019 році.

09:07 06.11.2019

Призначення і виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата (далі-компенсація).

09:03 06.11.2019

Комплексна реабілітація осіб з інвалідністю

В Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю с.Лютіж Київської області здійснюється комплексна реабілітація, яка включає заходи з медичної, фізичної, соціальної, професійної реабілітації, строк реабілітаційного процесу яких визначається Реабілітаційною комісією Центру  після проведення  відповідного обстеження особи з інвалідністю і не може перевищувати 60 календарних днів на рік. У разі потреби в наданні особі з інвалідністю послуг з професійної реабілітації строк реабілітаційного процесу визначається відповідно до затверджених в установленому порядку навчальних планів, а саме:

09:15 04.11.2019

Професійне навчання учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 179 затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності. Заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності спрямовані на відновлення та вдосконалення їх професійних навичок і вмінь, як невід’ємної складової адаптації до життя в мирних умовах. Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності охоплює всіх учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності (далі – особи) з числа осіб, яким установлено один із таких статусів:

09:14 04.11.2019

14:14 18.10.2019