Інформує Управління соціального захисту населення

Про затвердження регіональних натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом на 2020 рік

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 102 Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1763 «Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», від 23 квітня 2012 року №356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» затверджено регіональні натуральні норми забезпечення  населення твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2020 році населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

11:17 17.03.2020

Перелік технологічних карток адміністративних послуг, які надаються управлінням соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації

14:12 20.02.2020

Про проходження альтернативної (невійськової) служби

У районі діє комісія райдержадміністрації у справах альтернативної (невійськової) служби. Для отримання інформації про проходження альтернативної (невійськової) служби громадяни м. Канева та Канівського району можуть звертатися до відділу соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації за адресою: м.Канів, вул. О.Кошового 2, 3 поверх,  кабінет №2 або за телефоном 3-24-43, повідомляє управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.

09:38 19.02.2020

Відбувся міськрайонний семінар з учасниками антитерористичної операції/операції об’єднаних сил

12.02.2020 відбувся міськрайонний семінар з учасниками антитерористичної операції/операції об’єднаних сил району та міста щодо питання соціальної та професійної адаптації, реабілітації учасників АТО/ООС.

09:23 19.02.2020

До відома учасникам антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності інформація про суб’єктів, які надання послуг з психологічної реабілітації

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» (Одеська обл., м.Білгород-Дністровський, смт.Сергіївка, вул.Гагаріна, буд. 1 А)  надає послуги з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності та учасникам антитерористичної операції, що передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування, діагностику, підбір методик психологічної реабілітації, допомогу(терапія), групова терапія, психологічна корекція та проектування майбутнього, профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини. Комплекс корекційних заходів запропонований психологами ДП «Південь-Курорт-Сервіс» включає в себе: комплексне психодіагностичне обстеження, спрямоване на виявлення осіб з глибокими особистісними порушеннями, комплексом поведінкових розладів, суїцидальними тенденціями, що входять до групи підвищеного ризику. На підставі отриманих результатів вживаються комплекс корекційних заходів, спрямованих на запобігання поведінкових розладів, налагодження емоційного фону, індивідуальне консультування, що носить рекомендаційний характер, базується на спільному виявлені причин та недоліків існуючих станів. Консультування здійснюється у формі планомірного прийому військовослужбовців, групову терапію, сеанси релаксації, тренінгові форми роботи, освітянські лекції, а також способи психологічної реабілітації, як: фізіологічні, аутогенні, медикаментозні, організаційні, психотерапевтичні.

14:58 07.02.2020