Інформує Управління соціального захисту населення

Професійне навчання учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 179 затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності. Заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності спрямовані на відновлення та вдосконалення їх професійних навичок і вмінь, як невід’ємної складової адаптації до життя в мирних умовах. Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності охоплює всіх учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності (далі – особи) з числа осіб, яким установлено один із таких статусів:

14:14 18.10.2019

Одержувачі субсидії тепер можуть самі обирати куди їм перераховуватимуть кошти

Зміни почали діяти з 1 жовтня. Раніше АТ «Ощадбанк» був єдиною установою, куди перераховувалися субсидії. А тепер одержувач зможе самостійно обирати, як отримувати кошти: на рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку, або через відділення зв’язку АТ «Укрпошти».

14:12 11.10.2019

Одержувачі субсидії тепер можуть самі обирати куди їм перераховуватимуть кошти