Створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області

З метою забезпечення захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна та оперативного надання безоплатної правової допомоги при Черкаській обласній державній адміністрації створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству .

Зі складом оперативного штабу можна ознайомитись на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (http://uprav.ck.minjust.gov.ua).

Щотижня мобільні точки доступу з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги у сфері земельних відносин.

Номер телефону гарячої лінії (0472) 33-00-27, час роботи з понеділка по четвер з 9:00 до 18:15 години, у п'ятницю з 9:00 до 17:00 години (без перерви на обід). адреса місця розташування : м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244.