У кого є право на субсидію на тверде паливо

Положенням про порядок призначення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 (зі змінами та доповненнями) передбачено наступний порядок оформлення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу призначається у випадку, якщо житло не забезпечується електро-або газопостачанням для опалення.

Затверджено норми забезпечення  населення твердим паливом і скрапленим газом для призначення субсидії:

тверде паливо – 2 т на домогосподарство;

скраплений газ:     два балони на 1-2 особи,

три балони на 3-4 особи,

чотири балони  на 5 і більше осіб.

Субсидія для придбання твердого палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.     При цьому субсидія на оплату послуг по електоенергії розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Розмір обов’язкового платежу сім’ї визначається, виходячи з розміру річного доходу сім’ї за попередній календарний рік.

Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу перераховується разово готівкою на банківський рахунок або поштове відділення заявника, а субсидія на оплату житлово-комунальних послуг перераховується щомісяця на особовий рахунок заявника у комунальних організаціях, що надають комунальні послуги.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення  РДА