У кого субсидія буде меншою?

Із 1 січня 2018 року набули чинності зміни до Постанови Кабінету Міністрів «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» №409 від 6 серпня 2014 року (у редакції від 18 серпня 2017 року). Таким чином були зменшені соціальні норми на електроенергію.

А це означає, що державна допомога, яка надається на оплату комунальних послуг, теж стане меншою.

Субсидія надається на погашення витрат з оплати комунальних послуг у межах норм споживання. Послуги, які спожиті понад зазначені норми, оплачуються споживачами за свій рахунок.

Соціальна норма становить 70 кВт/год. на одну людину на місяць + 30 кВт/год. на кожного іншого члена сім’ї,  але не більше 190 кВт/год. на місяць. Перерахунок користувачам субсидії проведено автоматично без звернення громадян.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення Канівської РДА