УВАГА! Подання мікропроектів до 23.02.2018р.

Посольство Німеччини в Україні щороку надає підтримку окремим мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про проекти, що реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців. Необхідне обладнання для проектів закуповується в Україні.

У 2017 році Посольство змогло надати сприяння семи мікропроектам.

У співпраці з ініціативами громадянського суспільства та комунальними закладами, за умови надання ними власного внеску, за минулі декілька місяців у державних та благодійних закладах була, зокрема, придбана медична апаратура та обладнання, відремонтована їдальня і кухня сільської школи, придбане реабілітаційне обладнання для дітей з інвалідністю, відремонтовані вікна початкової школи і дах дитячого будинку. В інтернаті для дітей з інвалідністю був встановлений комплекс з ігровим обладнанням для дітей з обмеженими можливостями.

Зверніть увагу. Це РЕАЛЬНИЙ ШАНС отримати допомогу.

Максимальна сума грантового сприяння – 8000 євро з обов’язковою часткою власного внеску заявника (також і не фінансового характеру, наприклад, у формі виконання робіт власними силами, надання транспортних послуг чи приміщень, технічного нагляду або сервісних послуг).

Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями).

Умовами проекту НЕ визначається мінімальна обов’язкова частка фінансового внеску заявника або третьої сторони.

Нагадаємо, що в 2016 році в Черкаській області за цією програмою було реалізовано аж 3 проекти:

• в Мокрокалигірському психоневрологічному інтернаті було закуплено обладнання в харчоблок
  • в територіальному центрі з надання соціальних послуг Чигиринського району було закуплено обладнання в пральню стаціонарного відділення

Заявки приймаються до 23.02.2018 (заявки з датою відправки на поштовому штампі пізніше 23.02.2018 розглядатися не будуть).

Більше інформації за покликанням  goo.gl/DM4ZXj або звертайтеся до команди Департаменту регіонального розвитку за тел. (0472 54-29-77).