Увага! Робота мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативно реагувати на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27). Щотижня мобільні точки доступу про надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги. На наступному тижні виїзд буде здійснено: 21.03.2019 - вул. Жовтнева, 2, с. Литвинець, Литвинецька об’єднана територіальна громада, Канівський район. Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

Інформує: Канівський міськрайонний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області