Відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

24.05.2018 відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення під головуванням першого заступника голови Канівської райдержадміністрації в якому взяли участь: головний державний інспектор Управління Держпраці в Черкаській області, начальники управлінь соціального захисту населення,  фінансового управління,  відділів економіки та розвитку інфраструктури, агропромислового розвитку, освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації, Канівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Канівського відділення Черкаської ОДПІ, директор міськрайонного центру зайнятості, керівники підприємств, установ та організацій району.

Тіньова зайнятість (використаня праці найманих працівників без укладання трудової угоди і виплата неофіційної заробітної плати) та оплата праці найманих працівників були та залишаються найактуальнішими питаннями в сфері праці в Україні. Тому найгостріше постає питання виплати мінімальної заробітної плати працівникам на підприємствах.

На засіданні заслуховувались керівники підприємств та приватні підприємці, у яких виявлені ознаки порушення законодаства про працю та оплату праці, зокрема  порушення вимог законодавства про виплату мінімальної заробітної плати, повідомляє управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.