Відбулося засіданя комісії з вивчення питань зайнятості населення району

15.06.2018 відбулося засідання комісії з вивчення питань зайнятості населення району під головуванням першого заступника голови Канівської райдержадміністрації в якому взяли участь: начальники управлінь соціального захисту населення, , відділів економіки та розвитку інфраструктури, освіти, молоді та спорту, агропромислового розвитку райдержадміністрації, директори міськрайонного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області по питанню залучення безробітніх до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Як повідомила Коломієць Надія Іванівна, директор міськрайонного центру зайнятості, «для забезпечення тимчасової зайнятості під час пошуку роботи та надання можливості додаткового заробітку спільно з місцевими органами влади службою зайнятості в 2018 році організовувались та проводились громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, що дозволило забезпечити тимчасову зайнятість 17 безробітніх.

Канівська районна рада та 10 сільських рад затвердили Програми організації та фінансування громадських робіт на 2018-2020 роки та види таких робіт. Найкраще спрацювали по залученню безробітніх до громадських робіт Межиріцька та Прохорівська сільські ради».

Під час засідання розглядалися і інші питання залучення безробітніх до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, повідомляє управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.