Відбулося засіданя комісії з вивчення питань зайнятості населення району

Нещодавно відбулося засідання комісії з вивчення питань зайнятості населення району під головуванням заступника голови Канівської райдержадміністрації в якому взяли участь директори Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник управління соціального захисту населення, начальники відділів освіти, молоді та спорту, економічного розвитку Канівської райдержадміністрації, відділ агропромислового розвитку та голова координаційної ради профспілок Канівського району по питанню  впровадження віддаленого доступу клієнтів до ресурсів ЄІАС та послуг служби зайнятості через «електронний кабінет», в т.ч. роботодавців з робочого місця.

Як повідомила директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості «задля удосконалення роботи служби зайнятості впроваджені нові он-лайн сервіси.

У 2018 роцізапрацював інформаційний інтернет-ресурс Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище». Но ньому можна отримати інформацію про стан ринку праці, надання послуг роботодавцям та пошукачам роботи, кваліфіковані консультації фахівців щодо законодавства про зайнятість як в цілому по Україні так і у відповідному регіоні.

Уже майже рік працює «Електронний кабінет роботодавця», у якому клієнт має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлених претендентів на роботу, може здійснити підбір працівників шляхом перегляду резюме.

Для того, щоб спростити пошук роботи запроваджено «Електронний кабінет пошукача роботи», користувач якого має змогу створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливостями професійного навчання.

Також впроваджено сервіс «Електронна черга» для пошукачів роботи, за допомогою якого коже бажаючий може самостійно, не втрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівців будь-якої філії центру зайнятості України».

У 2018 році створено 92 електронних кабінета роботодавця, 30 кабінетів пошукача роботи, можливостями електронної черги  скористалися понад 160 громадян району, повідомляє управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації.